Intesta, 60 kapsułek

Dostępny
19,40

O produkcie

100017004

Intesta jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego zawierającym maślan sodu.

Tabela

Wartość odżywcza 100 g w 1 kapsułce w 2 kapsułkach
Wartość energetyczna kJ / kcal 2650 kJ / 641 kcal 16 kJ / 4 kcal 32 kJ / 8 kcal

Tłuszcz, w tym:
  
kwasy tłuszczowe nasycone

59 g
  
59 g

0,4 g
  
0,4 g

0,7 g
  
0,7 g

Węglowodany, w tym:
  
cukry

28 g
  
0 g

<0,5 g
  
0 g

<0,5 g
  
0 g
Białko 0 g 0 g 0 g
Sól 12,3 g 0,07 g 0,14 g
Maślan sodu 25,2 g 0,15 g 0,30 g
Jedna kapsułka preparatu INTESTA zawiera 500 mg mikrogranulowanego maślanu sodu i trójglicerydu pochodzenia roślinnego, co odpowiada 150 mg maślanu sodu.

Skład

Składniki: mieszanina całkowicie uwodornionych trójglicerydów kwasów tłuszczowych z oleju palmowego; maślan sodu; substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza

Jak stosować

Doustnie, w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. 

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

Dorośli: 1 kapsułka dwa razy dziennie, rano i wieczorem, w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Zaleca się stosować przez okres co najmniej 3 miesięcy. Dzieci powyżej 7 roku życia: 1 kapsułka dziennie, najlepiej wieczorem, w trakcie posiłku.

Zaleca się stosować przez okres co najmniej 6 tygodni. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania, lekarz może zalecić inne dawkowanie preparatu.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Stosować pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 7 roku życia. Nie powinien być stosowany przez osoby, u których nie stwierdzono wymienionych stanów chorobowych, zaburzeń stanu zdrowia lub nie ma wskazań lekarskich do jego stosowania.Ciąża i karmienie piersią. Brak danych dotyczących stosowania produktu przez kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Przechowywać w temperaturze do 25° C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Nie należy stosować po upływie daty minimalnej trwałości podanej na boku opakowania i blistrze. Data minimalnej trwałości oznacza ostatni dzień danego miesiąca.

Waga

35,7 g netto

Producent

BIOTON
Starościńska 5
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.