Isispharma

  (48)

Isispharma to francuska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dysponuje własnym laboratorium, w którym tworzy swoje kosmetyki. Marka produkuje kosmetyki we współpracy z dermatologami. Obecnie jej wyroby są dostępne w ponad 80 krajach, w co najmniej 40 000 aptek i sklepów.

Sortuj według

Kosmetyki Isispharma na problemy skórne

Isispharma oferuje produkty na różne problemy skórne. To wyroby antystarzeniowe, przeciwsłoneczne, peelingujące, łagodzące podrażnienia, wyrównujące koloryt cery, minimalizujące zaczerwienienia, nawilżające i inne. Obecnie w asortymencie marki znaleźć można 16 różnych grup produktów na wybrane problemy. Marka oferuje preparaty dla osób, które borykają się z suchością, objawami starzenia, przetłuszczaniem, łuszczeniem naskórka, nadmierną wrażliwością czy rogowaceniem. Isispharma produkuje również linię kosmetyków przeciwsłonecznych. Pomagają one uchronić skórę przed niszczącym działaniem promieniowania UV.

Kremy przeciwsłoneczne Isispharma zawierają tlenki żelaza, czyli barwniki, które powodują, że preparaty nie bielą skóry i uwydatniają jej naturalny odcień. Wpływają również na dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV. Wśród kosmetyków Isispharma znaleźć można hydrożele, sera na przebarwienia, emolienty w sprayu, peelingi, kremy, mleczka z filtrem przeciwsłonecznym, szampony, żele antybakteryjne czy balsamy. Wyroby marki Isispharma są dostępne w atrakcyjnych cenach, zależnych od przeznaczenia produktu i pojemności opakowania.

Kosmetyki Isispharma o bogatych składach

W kosmetykach Isispharma znaleźć można m.in. mocznik, który pomaga nawilżyć tkanki, antyoksydanty wspierające walkę z wolnymi rodnikami czy kompleksy składników odżywczych dla osób borykających się ze zmęczoną, szarą skórą.

  • W niektórych preparatach zastosowano też kwasy. Doskonałym przykładem takiego kosmetyku jest Isispharma Glyco-A Soft Peeling krem na noc z 5,5% kwasem glikolowym o pH równym 3,8. Substancje w nim zawarte pomagają rozjaśnić i wygładzić skórę, złuszczając naskórek. Produkt jest polecany osobom borykającym się z drobnymi niedoskonałościami.
  • Większość preparatów Isispharma jest wolnych od substancji zapachowych. Wykazują niewielki potencjał alergenny i podrażniający. Mogą być stosowane bez względu na rodzaj skóry. Niektóre wyroby tej marki są odpowiednie również dla dzieci, kobiet w ciąży i niemowląt.