isla junior, smak truskawkowy, 20 pastylek

Marka: ISLA
  • Pastylki do ssania dla dzieci o smaku truskawkowym, nawilżają i koją.
Dostępny
18,31

O produkcie: isla junior, smak truskawkowy, 20 pastylek

100007850

Opis

Nazwa isla junior
Postać pastylki do ssania
Wielkość opakowania 20 sztuk
Działanie/właściwości
  • łagodzi najczęściej spotykane dolegliwości związane z przeziębieniem i podrażnieniami gardła

isla junior, smak truskawkowy, 20 pastylek to wyrób medyczny, którego składniki chronią suchą i podrażnioną błonę śluzową jamy ustnej i krtani, przynoszą ulgę w najczęściej spotkanych dolegliwościach związanych z przeziębieniem i podrażnieniami gardła.


Właściwości

  • Bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.
  • Bez cukru – bezpieczny dla zębów.

Jak działa Isla junior?

isla junior to produkt roślinny z porostu islandzkiego. Zawiera on dużo substancji śluzowych, które łączą się ze śliną i tworzą ochronną warstwę na śluzówce jamy ustnej i gardła. Dzięki temu warstwa ta nawilża i chroni śluzówkę przed podrażnieniami, łagodzi ból gardła i kaszel oraz pomaga w regeneracji uszkodzonej tkanki.

isla junior dostarcza również cynku, witaminy C i witaminy B5 (pantotenian wapnia). Witamina C i cynk wspierają układ odpornościowy i pomagają organizmowi w walce z infekcjami. Pantotenian wapnia przyspiesza gojenie się ran na skórze i śluzówce.

isla junior ma pyszny smak bez zbędnych dodatków!


Skład

1 pastylka zawiera 80 mg wyciągu wodnego z porostu islandzkiego (0,4- 0,8:1).Substancje dodatkowe: guma arabska, sorbitol, maltitol, glikozydy stewiolowe, kwas askorbinowy (witamina C), pantotenian wapnia, glukonian cynku, naturalny aromat smakowy, roślinny ekstrakt koloryzujący (ekstrakt z marchwi/czarnej porzeczki), trójglicerydy średniołańcuchowe, woda oczyszczona.1 pastylka zawiera zamienniki cukru (substancje słodzące): sorbitol (0,312 mg) i maltitol (0,685 g) = 0,083 jednostki chlebowe.

Jak stosować

Jak stosować Isla junior?

Należy upewnić się, że dzieci umieją już bezpiecznie ssać pastylki. W razie potrzeby isla® junior może-być stosowany długoterminowo.

Jeżeli po 10-dniowym stosowaniu nie nastąpiła poprawa, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.


Dzienne spożycie

Dzieci powyżej 4. roku życia: w zależności od potrzeb, powoli ssać do 6 pastylek w ciągu dnia.


Przeznaczenie

W celu złagodzenia najczęściej spotykanych dolegliwości związanych z przeziębieniem i podrażnieniami gardła, takich jak drapanie w gardle i chrypka. W celu ochrony suchej i podrażnionej błony śluzowej gardła i krtani, dzięki czemu preparat zmniejsza trudności w przełykaniu i koi ból gardła. W przypadkach utrudnionego oddychania przez nos.

Od jakiego wieku można podawać dzieciom Isla junior?

Pastylki do ssania isla junior o smaku truskawkowym mogą być stosowane przez dzieci powyżej 4. roku życia.


Ostrzeżenia

Informacja dla osób chorych na cukrzycę: 1 pastylka zawiera zamienniki cukru (substancje słodzące) w ilości 0,997 g = 0,083 jednostki chlebowe.Ponieważ preparat isla® junior zawiera składniki ziołowe, niekiedy mogą zmienić kolor, smak i konsystencję. Zmiany te nie mają wpływu na jakość wyrobu.

Możliwe skutki uboczne

W bardzo rzadkich przypadkach przy stosowaniu wyrobu może wystąpić działanie przeczyszczające spowodowane przez zamienniki cukru: sorbitol i maltitol. W pojedynczych przypadkach mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości.

Dystrybutor

SALVEO POLAND SP. Z O.O.

Producent

Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KGHerzbergstr. 361138 Niederdorfelden, Germany

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.