Isla junior, smak truskawkowy, 20 pastylek

Marka: ISLA

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

18,82

O produkcie

100007850

Pastylki do ssania isla® junior o smaku truskawkowym chronią suchą i podrażnioną błonę śluzową jamy ustnej i krtani, przynoszą ulgę w najczęściej spotkanych dolegliwościach związanych z przeziębieniem i podrażnieniami gardła.

Właściwości

Specjalny ziołowy ekstrakt zawarty w pastylkach składa się w ponad 80% z mucyn. Ekstrakt uwalnia się podczas ssania i tworzy powłokę ochronną, która działa jak balsam na błonę śluzową jamy ustnej, gardła i krtani, chroniąc ją przed podrażnieniami i wpływem szkodliwych czynników.Dodatkowo pobudza wydzielanie śliny. Podrażniona błona śluzowa może się zregenerować. Dzięki temu ustępują najczęściej spotykane dolegliwości związane z przeziębieniem i podrażnieniem gardła, takie jak drapanie w gardle, chrypka i suchość błony śluzowej gardła i krtani. Zmniejszają się trudności w przełykaniu i ból gardła.

Skład

1 pastylka zawiera 80 mg wyciągu wodnego z porostu islandzkiego (0,4- 0,8:1).Substancje dodatkowe: guma arabska, sorbitol, maltitol, glikozydy stewiolowe, kwas askorbinowy (witamina C), pantotenian wapnia, glukonian cynku, naturalny aromat smakowy, roślinny ekstrakt koloryzujący (ekstrakt z marchwi/czarnej porzeczki), trójglicerydy średniołańcuchowe, woda oczyszczona.1 pastylka zawiera zamienniki cukru (substancje słodzące): sorbitol (0,312 mg) i maltitol (0,685 g) = 0,083 jednostki chlebowe.

Jak stosować

Dzieci powyżej 4. roku życia: w zależności od potrzeb, powoli ssać do 6 pastylek w ciągu dnia. Należy upewnić się, że dzieci umieją już bezpiecznie ssać pastylki. W razie potrzeby isla® junior może-być stosowany długoterminowo. Jeżeli po 10-dniowym stosowaniu nie nastąpiła poprawa, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przeznaczenie

W celu złagodzenia najczęściej spotykanych dolegliwości związanych z przeziębieniem i podrażnieniami gardła, takich jak drapanie w gardle i chrypka. W celu ochrony suchej i podrażnionej błony śluzowej gardła i krtani, dzięki czemu preparat zmniejsza trudności w przełykaniu i koi ból gardła. W przypadkach utrudnionego oddychania przez nos.Pastylki do ssania isla® junior o smaku truskawkowym mogą być stosowane przez dzieci powyżej 4. roku życia.

Ostrzeżenia

Informacja dla osób chorych na cukrzycę: 1 pastylka zawiera zamienniki cukru (substancje słodzące) w ilości 0,997 g = 0,083 jednostki chlebowe.Ponieważ preparat isla® junior zawiera składniki ziołowe, niekiedy mogą zmienić kolor, smak i konsystencję. Zmiany te nie mają wpływu na jakość wyrobu.

Możliwe skutki uboczne

W bardzo rzadkich przypadkach przy stosowaniu wyrobu może wystąpić działanie przeczyszczające spowodowane przez zamienniki cukru: sorbitol i maltitol.W pojedynczych przypadkach mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości.

Producent

Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KGHerzbergstr. 361138 Niederdorfelden, Germany

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.