Isla

  (8)

Isla istnieje na rynku od 150 lat. Założycielem marki był Karl Philipp Engelhard, który w 1860 roku opracował pastę Isla-Moos. Obecnie portfolio firmy obejmuje głównie pastylki na ból gardła zawierające naturalne składniki.

Sortuj według

  Poznaj produkty marki Isla

  Preparaty na gardło Isla są rezultatem wykorzystania właściwości porostu islandzkiego, roślinnych składników oraz wiedzy medyczno-farmaceutycznej. Marka tworzy swoje pastylki zgodnie z zasadami dobrej praktyki produkcyjnej (GMP). Preparaty powstają z atestowanych surowców i półproduktów. Pacjenci uzyskują więc bezpieczne tabletki na ból gardła stanowiące wsparcie w leczeniu tej uciążliwej dolegliwości.

  Isla tabletki do ssania na gardło

  Isla to tabletki (a ściślej ujmując - pastylki) o szerokim zastosowaniu w przypadku dolegliwości gardłowych. Swoje łagodzące działanie zawdzięczają zawartości porostu islandzkiego. Pastylki Isla koją obolałe gardło, a zarazem zapobiegają podrażnieniom i regenerują błonę śluzową. Przynoszą ulgę w chrypce czy bólu towarzyszącym infekcjom. Dostępne są w różnych wariantach do wyboru, w tym wersji dla dzieci. Isla moos pastylki na kaszel i chrypkę mają oryginalny ziołowy smak, a wariant ginger wzbogacono imbirem. Isla mint pastylki do ssania zawierają naturalny olejek miętowy o odświeżającym smaku. Isla cassis pastylki do ssania to z kolei pastylki o owocowym smaku, z ekstraktem z czarnej porzeczki. Dwa ostatnie warianty nie zawierają cukru.

  Zastosuj Isla Medic na przeziębienie

  Dokuczają Ci objawy towarzyszące infekcji wirusowej - kaszel, chrypka, suchość i ból gardła? Wypróbuj pastylki z linii Isla medic. Zawarte w nich ekstrakt z porostu islandzkiego oraz kompleks hydrożelowy z kwasem hialuronowym powlekają śluzówkę podwójną warstwą ochronną. Dzięki temu działaniu błony śluzowe regenerują się szybciej i skuteczniej. Co ważne, preparaty Isla mają atrakcyjną cenę, dlatego są korzystnym rozwiązaniem bez względu na zasobność portfela.