Isla Medic Acute, smak ziołowy, 20 pastylek

Marka: ISLA

Pastylki do ssania z kompleksem ziołowym, na chrypkę, przeziębienie.

Dostępny
19,39

Klienci kupili również

O produkcie: Isla Medic Acute, smak ziołowy, 20 pastylek

100022188

Opis

Nazwa Isla Medic Acute
Postać pastylki do ssania
Wielkość opakowania 20 sztuk
Działanie/właściwości
  • nawilża błonę śluzową gardła

Isla Medic Acute, smak ziołowy, 20 pastylek to wyrób medyczny, który ektywnie chroni błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Łagodzi problemy z gardłem, koi podrażnione struny głosowe.


Właściwości

Jak działa Isla Medic Acute?

Isla Medic Acute to pastylki o wyjątkowo mocnym ziołowym smaku zawierają hydrożelowy kompleks składający się z karbomeru i gumy ksantanowej wraz z kwasem hialuronowym.

Dzięki zdolności wiązania wody polisacharydowej gumy ksantanowej oraz działaniu zwiększającego swoją objętość karbomeru, na podrażnionej śluzówce tworzy się ochronna błona.

Dodatkowo, kwas hialuronowy zawarty w pastylkach tworzy na powierzchni błon śluzowych wilgotną powłokę.

Sucha pozostałość specjalnego wyciągu z płucnicy islandzkiej, porostu rosnącego w surowym klimacie dalekiej Północy, składa się w ponad 80% z mucyn. Wyciąg ten uwalnia się podczas ssania pastylki i pokrywa okolice jamy ustnej i gardła, łagodząc podrażnienia. Pobudza to wydzielanie śliny, dzięki czemu błona śluzowa ma możliwość zregenerowania się, a najczęstsze objawy towarzyszące przeziębieniu i podrażnieniom gardła (np: drapanie w gardle i chrypka, suchość błony śluzowej oraz związany z nimi ból gardła i trudności w przełykaniu) szybko ustępują.


Skład

Składniki: wodny wyciąg z płucnicy islandzkiej (0,4 – 0,8:1), karbomer, gumę ksantanową i hialuronian sodu.Pozostałe składniki:guma arabska, sorbitol, maltitol, bezwodny kwas cytrynowy, acesulfam K, lewomentol, olejek z mięty pieprzowej, olejek z anyżu gwiaździstego, olejek z kopru włoskiego (odmiana gorzka), substancje aromatyzujące, trójglicerydy średniołańcuchowe, woda oczyszczona.1 pastylka zawiera zamienniki cukru: sorbitol (0,11 g) i maltitol (0,94 g) = 0,09 jednostki chlebowej.

Jak stosować

Jak stosować Isla Medic Acute?

Pastylki Isla Medic Acute należy ssać powoli aż do ich całkowitego rozpuszczenia.


Dzienne spożycie

Dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia: do 6 pastylek Isla Medic Acute dziennie w zależności od zapotrzebowania.


Przeznaczenie

  • W celu złagodzenia najczęściej spotykanych dolegliwości związanych z przeziębieniem i bólem gardła (np. drapanie lub chrypka).
  • Przy występowaniu suchości błony śluzowej jamy ustnej i podrażnieniu strun głosowych.

Ostrzeżenia

Nie należy stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w suchym miejscu, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Dystrybutor

SALVEO POLAND SP. Z O.O.

Producent

Salveo Poland Sp. z o.o.

Wojskowa 6

60-792 Poznań


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.