Janda

  (50)

Janda to marka założona przez Krystynę Jandę, czyli wybitną polską aktorkę. Jest uznawana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Została wyróżniona wieloma nagrodami, w tym od Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan w 2011 roku.

Sortuj według

Kosmetyki do twarzy i ciała Janda dla kobiet i mężczyzn

Janda stosuje przebadane składniki aktywne. Wszystkie kosmetyki są poddawane testom klinicznym. Marka ma w swojej ofercie kremy na noc i na dzień, sera do twarzy, wypełniacze zmarszczek oraz balsamy do ciała. Janda produkuje produkty dla kobiet i mężczyzn. Kosmetyki dla panów wchodzą w skład serii Janda Gentleman.

Janda oferuje m.in. linię produktów dla kobiet dojrzałych, po 40., 50. i 60. roku życia. To kosmetyki do skóry, która utraciła dawną sprężystość. W preparatach zastosowano innowacyjną formułę naprawczą, pomagającą poprawić kondycję cery. Kremy Janda na dzień mogą być stosowane pod makijaż.

Marka ma w swojej ofercie także kosmetyki do ciała, które pomagają nawilżyć skórę, zapobiec jej szorstkości, wymodelować, zregenerować i poprawić elastyczność. Preparaty te mogą być stosowane także przez kobiety dojrzałe. Ceny produktów Janda różnią się w zależności od ich przeznaczenia.

Kosmetyki Janda tworzone w oparciu o współczesne technologie

W kosmetykach do twarzy Janda zastosowano nowoczesne technologie, jak formuła anti-aging, rekonstruktor jędrności i gładkości czy esencja perłowa. Preparaty tej marki często są wzbogacone również olejem makadamia i ze słodkich migdałów, masłem shea oraz naturalnym kolagenem.

Marka wykorzystuje w swoich kosmetykach opatentowane technologie i substancje oraz eksperckie dermosystemy. Tworzy produkty w oparciu o nowoczesne systemy dermosensolityczne, zakładające obecność tzw. komórek zombie, czyli tych najstarszych i w najgorszej kondycji. Preparaty Janda dostępne w Dr. Max pomagają zmniejszyć widoczność zmarszczek czołowych, marionetki, pomiędzy brwiami, nosowo-wargowych i kurzych łapek.

Janda stworzyła również serię produktów w 98% pochodzenia naturalnego Im Natürikké. Zawierają one ekstrakt z kamelii japońskiej, perskiego jedwabiu, boskiej trawy, drzewa tara i czerwonej algi. W skład tej linii wchodzi m.in. krem pod oczy i na powieki z naturalnym kwasem hialuronowym Im Natürikké. Produkty te nie są testowane na zwierzętach.