Jantar

  (14)

Jantar to marka kosmetyków do włosów zniszczonych i ciała. Inspiracją do jej powstania było bogactwo natury, dlatego składy produktów opierają się na zawansowanych bio-kompleksach roślinnych oraz wykorzystują właściwości bursztynu. Zobacz kosmetyki Jantar w ofercie producenta!

Sortuj według

Kosmetyki Jantar wzmacniające włosy

Produkty marki Jantar do pielęgnacji włosów mają skuteczne receptury i wysoką zawartość naturalnych składników. Dzięki roślinnym i mineralnym substancjom odżywiają, zabezpieczają i wzmacniają włosy. Szampon, mgiełka czy wcierka Jantar dbają o kosmyki od cebulek aż po końcówki. Kosmetyki zostały wzbogacone wyciągiem z bursztynu, prebiotykiem Inutec oraz witaminami. Składniki regenerują, wzmacniają i wygładzają pasma.

Wśród kosmetyków Jantar znajdziesz kilka serii odpowiadających na określone potrzeby kosmyków: linię do włosów suchych i łamliwych, do pasm przetłuszczających się oraz do włosów farbowanych. Możesz wypróbować również wariant przeznaczony do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Jantar oferuje także ampułki, suche szampony czy odżywki w piance.

Szampon, mgiełka i wcierka Jantar - stwórz kosmetyczny niezbędnik

Każdy opracowany przez Jantar szampon ma pożądane właściwości pielęgnacyjne. Wariant z wyciągiem z bursztynu polecany jest do włosów zniszczonych. Dostępne są również szampony peelingujące, które usuną martwy naskórek. Znakomitym rozwiązaniem dla zabieganych i podróżujących okaże się natomiast stworzony przez Jantar szampon suchy.

Kosmetycznym bestsellerem marki Jantar jest wcierka. Wspomniana odżywka do włosów regeneruje cebulki i stymuluje wzrost włosów. Wcierka Jantar to ratunek dla zniszczonych, rzadkich i wypadających kosmyków. Dopełnieniem kuracji wzmacniającej jest z kolei opracowana przez Jantar mgiełka. Kosmetyk nawilża i ułatwia rozczesywanie pasm. Co ważne, produkty Jantar mają przystępną cenę, dlatego kompletując kosmetyczny niezbędnik, nie ponosi się dużych wydatków.