Jordan Step by step, szczoteczka do zębów dla dzieci 3-5 lat, miękka, 1 szt.

Marka: JORDAN
Dostępny
8,45

O produkcie

100007633

Szczoteczka Jordan Step by Step 3-5 to zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 5 lat, które uczą się samodzielnie czyścić zęby. Mała główka z miękkimi włóknami znakomicie czyści zęby mleczne, a specjalna końcówka Active Tip pomaga docierać do trudno dostępnych miejsc.

Do zestawu dołączony jest kapturek ochronny, który pomaga utrzymać włosie w czystości, a także ułatwia higieniczne przewożenie szczoteczki np. w czasie podróży.

Właściwości

Mała główka z bardzo miękkimi włóknami delikatnie czyści mleczne zęby, a specjalna końcówka Active Tip z dłuższymi włóknami pomaga docierać do trudno dostępnych miejsc.

Przeznaczenie

Szczoteczka dla dzieci 3-5 lat. Kolorowy uchwyt pełni rolę gryzaka, jest bezpieczny i łatwy do trzymania zarówno dla rodziców, jak i dla najmniejszych dzieci.

Producent

CEDERROTH

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.