Pharmovit Classic K2 + D3 lanolin™ 200 µg/4000IU, 60 kapsułek

Dostępny
40,35

O produkcie

100045451

Pharmovit Classic K2 + D3 lanolin™ 200 µg/4000IU, 60 kapsułek to suplement diety, który zawiera witaminę K2 i pozyskiwaną z lanoliny witaminę D3.

Właściwości

Pharmovit Classic K2 + D3 lanolin™ 200 µg/4000IU, 60 kapsułek to źródło witamin K i D. VitaMK7® to naturalna forma witaminy K. Powstaje w opatentowanym procesie biofermentacji przy udziale Bacillus subtilis natto, bez użycia dodatkowych środków chemicznych.

VitaMK7® w porównaniu do syntetycznych źródeł witaminy K wykazuje większą aktywność biologiczną (zawiera > 99% all-trans MK7). VitaMk7® nie zawiera żadnych alergenów (w tym również soi) oraz charakteryzuje się bardzo wysoką stabilnością.

Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Witamina D jest pochodzenia naturalnego i została pozyskana z lanoliny. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Tabela

Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka
VitaMK7® naturalna witamina K 200,00 µg (267% RWS)
Witamina D 100,00 µg/4000 IU (2000% RWS)*
Inulina 240,00 mg

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

Składniki: Inulina, otoczka kapsułki: żelatyna, witamina D3 z lanoliny (cholekalcyferol), naturalna witamina K z natto vitaMK7® (menachinon).

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Jak stosować

Doustnie. Popić wodą (250 ml).

Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie w trakcie posiłku. Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Suplementacja witaminy D3 i K2.

Suplement diety przeznaczony wyłącznie dla osób zdrowych powyżej 75 roku życia.

Ostrzeżenia

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Waga

Masa netto: 21,60

Producent

Pharmovit Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Kostrogaj 9D,
09-400 Płock

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.