Pharmovit K2+D3-Vit Softgel Active, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
28,99

O produkcie: Pharmovit K2+D3-Vit Softgel Active, suplement diety, 60 kapsułek

100045498

Opis

Pharmovit K2+D3-Vit, suplement diety, 60 kapsułek to preparat zawierający miękkie, olejowe kapsułki z witaminą K pochodzącą z fermentacji i witaminą D z lanoliny owczej wełny.


Właściwości

  • Pomaga utrzymać prawidłowy poziom wapnia we krwi.
  • Wspiera proces krzepnięcia krwi.

K2+D3-Vit Softgel Active to miękkie, olejowe kapsułki z witaminą K pochodzącą z fermentacji i witaminą D z lanoliny owczej wełny. Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Ze względu na to, że witaminy K i D należą do substancji rozpuszczalnych w tłuszczach, wewnątrz kapsułki znajduje się olej, który pomaga w ich prawidłowym wchłanianiu.


Tabela

Składniki w porcji dziennej
1 kapsułka

Witamina D

100,00 µg/4000 IU (2000% RWS)*

Witamina K

100,00 µg (133% RWS)*

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia


Skład

Składniki: Olej słonecznikowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, witamina K (menachinon), witamina D (cholekalcyferol).


Jak stosować

Doustnie, w trakcie posiłku. Popić wodą (250 ml).


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.


Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony wyłącznie dla osób zdrowych powyżej 75 roku życia.


Ostrzeżenia

ie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.  Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Kostrogaj 9D
09-400 Płock


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.