Katarek Complete zestaw na Katar, aspirator do nosa katarek Plus + roztwór soli fizjologicznej NaCl 0,9 %

Marka: KATAREK
Dostępny
47,77

O produkcie

100011614

Katarek Complete zestaw na Katar to kompleksowy zestaw na katar dla dzieci od 1 dnia życia, w postaci wygodnej apteczki

Właściwości

Kompleksowy zestaw na katar dla dzieci od 1 dnia życia, w postaci wygodnej apteczki. W trwałym i praktycznym opakowaniu znajduje się aspirator podłączany do odkurzacza, który skutecznie usuwa nawet głęboko zalegającą wydzielinę. Specjalny reduktor znajdujący się w komorze aspiratora sprawia, że jest to zabieg bezpieczny nawet dla noworodków. Katarek Complete posiada dwie końcówki do noska oznaczone kolorowymi buziami a także szczoteczkę do mycia komory i końcówek. Zestaw Katarek Complete zawiera także 10 ampułek fizjologicznego roztworu soli NaCl 0,9%, którą można używać do pielęgnacji noska, inhalacji, zakraplania uszu, oczu i przemywania ran.

Skład

  • aspirator z rozkręcaną komorą
  • dwie końcówki z identyfikacją Ja&Ty
  • szczoteczka
  • 10 ampułek fizjologicznego roztworu soli NaCl 0,9%

Ostrzeżenia

Aspirator Katarek Plus
Chorzy na hemofilię powinni skonsultować się z lekarzem.W przypadku używania produktu u więcej niż jednego dziecka, zawsze używaj czystego aspiratora aby uniknąć możliwych infekcji.

Roztwór soli fizjologicznej
Do użytku jednorazowego i indywidualnego. Zawartość zużyć od razu po otwarciu. Po użyciu ampułkę należy wyrzucić.Nie używać tej samej ampułki do różnych zastosowań. Nie używać do iniekcji. Nie używać po upływie daty ważności. Nie używać w przypadku uszkodzenia ampułki. Chronić przed dziećmi. Po napoczęciu ampułki nie można wykorzystać jej zawartości powtórnie – środek nie zawiera substancji konserwujących, w związku z czym powtórne użycie mogłoby grozić podaniem środka zanieczyszczonego.

Producent

WYTWÓRCA SÓL FIZJOLOGICZNA:
Laboratoire UNITHEREspace Industriel Nord151, Rue André DurouchezCS 2802880084 AMIENS Cedex 2 FRANCJA

WYTWÓRCA KATAREK PLUS
Illes Csok es Tsa 1146 Budapest, Ajtosi Durer sor 37

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.