Katarek

  (14)

Marka Katarek tworzy aspiratory i preparaty przeznaczone do zwalczania kataru u najmłodszych dzieci i niemowląt. Urządzenia, krople do nosa i maści ułatwiają rozrzedzanie i odciąganie wydzieliny, a także nawilżanie śluzówki. W ofercie marki Katarek dostępne są różne modele aspiratorów – sprawdź!

Sortuj według

Aspirator Katarek – w trosce o zdrowie maluchów

Katarek rekomenduje odciąganie kataru Metodą 3 Kroków. W pierwszym etapie należy rozrzedzić zalegającą wydzielinę. W tym celu wykorzystuje się roztwór soli fizjologicznej. Następnym krokiem jest bezpieczne odciąganie wydzieliny, stosując aspirator Katarek. W ostatnim etapie nawilża się śluzówkę poprzez zaaplikowanie specjalnej maści lub roztworu soli fizjologicznej.

Rodzaje aspiratorów Katarek

Każdy zaprojektowany przez Katarek aspirator jest bezpieczny w stosowaniu od pierwszych dni życia. W asortymencie marki znajdują się zarówno modele na wdech, jak i warianty podłączane do odkurzacza. Jakie aspiratory Katarek znajdziesz w aptece lub sklepie medycznym? Jeśli masz co najmniej dwójkę dzieci, zdecyduj się na model Katarek Plus. W zestawie z aspiratorem sprzedawane są dwie wymienne końcówki z różnokolorowymi buźkami ułatwiającymi identyfikację. Urządzenie podłącza się do domowego odkurzacza o mocy 800-1800W. Dla jednego dziecka wystarczy podstawowa wersja aspiratora – wariant standard.

Katarek Complete zestaw na katar ma wymienne końcówki i oferowany jest w zestawie z ampułkami roztworu soli fizjologicznej. Podłącza się go do odkurzacza. Katarek Travel aspirator do nosa może działać z kolei jako aspirator na wdech albo aspirator Katarek do odkurzacza. Wystarczy wymienić końcówkę, by usunąć wydzielinę z noska malucha w wybrany sposób. Odciągnięty katar zbiera się w pojemniku w komorze urządzenia. Można łatwo ją rozkręcić i wyczyścić aspirator Katarek. Co ważne, urządzenia marki Katarek mają przystępną cenę, dlatego ich zakup nie wiąże się z dużym wydatkiem.