Katarek Simple, aspirator kataru, 1 sztuka

Marka: KATAREK

Aspirator do usuwania wydzieliny z nosa, z nierozkręcaną komorą.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

30,99

Klienci kupili również

O produkcie: Katarek Simple, aspirator kataru, 1 sztuka

100020006

Opis

Aspirator z nierozkręcaną komorą, który szybko i skutecznie pomaga pozbyć się wydzieliny z noska dziecka. Podłączając urządzenie do odkurzacza wytwarza się jednostajna siła ssąca, redukowana w komorze aspiratora do wartości bezpiecznych nawet dla noworodków.
W ten sposób można szybko usunąć katar z noska, nawet ten głęboko zalegający. W opakowaniu znajduje się specjalna końcówka do noska, wielokrotnego użytku.


Właściwości

Katarek Simple ma jednolitą komorę, której nie da się rozkręcić. Pozwala na redukowanie siły ssącej odkurzacza. Możliwość podłączenia go do urządzenia pozwala znacznie skuteczniej usuwać wydzielinę z głębszych partii nosa dziecka. Aspirator Katarek Simple należy przykładać do jednej i drugiej dziurki w nosie osobno, na kilka sekund.

Katarek Simple pomaga zwalczyć katar u niemowlaka. Zaleca się stosowanie go po aplikacji kropli, które mają za zadanie rozrzedzić wydzielinę. Następnie wystarczy odciągnąć katar z wykorzystaniem aspiratora. Po zakończonym czyszczeniu komorę można umyć pod ciepłą, bieżącą wodą. W skład zestawu wchodzi końcówka, którą przykłada się do noska dziecka lub niemowlęcia. Do czyszczenia produktu nie należy stosować środków dezynfekcyjnych.

Jak prawidłowo używać Katarek Simple?

Katarek Simple to aspirator wymagający podłączenia do odkurzacza. Wyposażono go w zabezpieczenia, które regulują siłę ssącą urządzenia, by była ona bezpieczna dla delikatnego noska malucha.

Jak często używać Katarek Simple?

Katarek Simple może być stosowany zawsze wtedy, gdy w nosie dziecka pojawi się nadmiar wydzieliny, której nie da się usunąć w inny sposób.

Kiedy używać Katarek Simple?

Katarek Simple może być używany podczas wszelkiego rodzaju infekcji, którym towarzyszy katar. Najlepiej stosować go po aplikacji kropli rozrzedzających wydzielinę. Aspirator sprawdzi się w przypadku kataru infekcyjnego, sezonowego i alergicznego.


Waga

Zawartość opakowania:
- aspirator podłączany do odkurzacza z jednolitą komorą
- końcówka do noska

Dystrybutor

Duna Sp. z o.o.


Producent

Duna Sp. z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.