Katarek Travel 2w1, aspirator do nosa

Marka: KATAREK

Aspirator z dwoma końcówkami do nosa dla dzieci od 1. dnia życia.

Dostępny
47,79

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Katarek Travel 2w1, aspirator do nosa

100013685

Opis

Katarek Travel to rozwiązanie 2w1 na małe i większe katary u dzieci od 1 dnia życia.


Właściwości

Katarek Travel to aspirator kataru, który łączy dwa rozwiązania w jednym urządzeniu. Istnieje możliwość podłączenia go do domowego odkurzacza o mocy 800/1800W. Urządzenie wyposażone zostało w specjalny łącznik pozwalający wybrać sposób aspiracji. Końcówki ustnej można użyć w sytuacjach, kiedy nie da się podłączyć odkurzacza, np. w samochodzie czy podróży, na wakacjach lub spacerze. W zestawie znajduje się także końcówka do aspiracji ustnej oraz szczoteczka i dodatkowa końcówka.

Cały zestaw umieszczony został w kosmetyczce, która jest praktycznym rozwiązaniem na spacerach czy wyjazdach. Dużym plusem w przypadku aspiratora jest to, że komora jest rozkręcana celem ułatwienia jej czyszczenia. Po każdym użyciu urządzenie należy umyć i osuszyć, aby czyste czekało na następne zastosowanie. Aspirator Katarek Travel w wersji do odkurzacza usunie całkowicie katar u niemowlaka, nawet gęsty i lepki. Zaledwie w ciągu kilku sekund pozwala uporać się z zalegającą wydzieliną, umożliwiając dziecku swobodne oddychanie.

Alternatywą dla aspiratora w formie odkurzacza jest aspiracja ustna, która sprawdzi się zwłaszcza poza domem, ale można ją też stosować w ramach codziennej pielęgnacji. Podczas rutynowej higienizacji noska maluszka aspirator usunie z niego drobne paproszki i zaschnięte grudki. To dobry wybór w przypadku lekkich katarów o wodnistym charakterze.

Kiedy stosować Katarek Travel?

Wskazaniem do używania aspiratora do nosa Katarek Travel jest przede wszystkim katar u niemowlaka. Objawić się on może wodnistym wyciekiem z nosa lub zatkanym nosem. Kanały nosowe u małych dzieci są bardzo wąskie, przez co katar może w krótkim czasie przeobrazić się w zapalenie zatok lub uszu, a w skrajnych przypadkach nawet zapalenie płuc. Dodatkowo maluch w przebiegu kataru staje się rozdrażniony, niespokojny i płaczliwy, dlatego dolegliwości tej nie powinno się lekceważyć, lecz spróbować się z nią skutecznie uporać, np. przy pomocy aspiratora do nosa Katarek Travel.

Jak długo można stosować Katarek Travel?

Producent nie nakłada żadnych ograniczeń w tym zakresie. Aspiratora do nosa Katarek Travel można używać zawsze wtedy, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Jak działa Katarek Travel?

Aspirator do nosa Katarek Travel pozwala pozbyć się zalegającego w drogach oddechowych maluszka kataru, który z pewnością sprawia mu duży dyskomfort. Przyjmuje się, że końcówka do aspiracji za pomocą odkurzacza sprawdzi się na każdy rodzaj kataru, natomiast końcówka do aspiracji ustnej pozwoli uporać się z lekkimi, wodnistymi katarami, w nagłych wypadkach.


Skład

- aspirator z rozkręcaną komorą i końcówką do odkurzacza
- ustnik
- dwie końcówki do noska
- szczoteczka


Dystrybutor

Duna Sp. z o.o.


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.