KenayAG, Nattokinaza NSK-SD 100mg, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
75,92
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100016476

Suplement diety Nattokinaza 100 mg NSK-SD zawiera enzym nattokinazę, który stosowany jest w profilaktyce wielu chorób układu krążenia, w tym zawałów serca, choroby miażdżycowej, oraz udarów.

Ostrzeżenia

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie powinny go zażywać kobiety w ciąży i karmiące. Osoby zażywające leki powinny spożywać ten produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza. Zażywanie suplementu diety zaleca się skonsultować z lekarzem w przypadku zaburzeń krzepliwości krwi. Suplementu diety nie powinny zażywać osoby uczulone na soję.

Informacja alergiczna: produkt zawiera soję (Non-GMO).

Producent

KENAY A.GRZEGOREK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
Częstochowska 25
62-800 Kalisz

Skład

Składniki: olej sojowy, kapsułka: żelatyna wieprzowa, sfermentowany ekstrakt z soi, kapsułka: gliceryna, barwnik: wosk pszczeli, substancja emulgująca: estry glicerolu i kwasów tłuszczowych, nośnik: lecytyna sojowa.

Jak stosować

Doustnie.

Tabela

składnik zawartość
(1kapsułka)
Nattokinaza NSK-SD® 2000 FU/kaps.
(uzyskana z ekstraktu ze sfermentowanego nasienia soi)
100mg

Właściwości

Sfermentowana soja (natto) jest tradycyjnie spożywana w Japonii. Uzyskuje się ją na drodze fermentacji soi z użyciem szczepu bakterii Bacillus subtilis (natto). Bakterie te działając na białko soi, powodują powstanie enzymu – nattokinazy.

Wspomniany enzym obniża ciśnienie krwi oraz wykazuje silne właściwości fibrynolityczne i trombolityczne (przeciwzakrzepowe i rozrzedzające krew. Nattokinaza jest przydatna w profilaktyce wielu chorób w tym zawału serca, udaru niedokrwiennego mózgu, choroby niedokrwiennej serca, zakrzepicy żył, nadciśnienia, choroby miażdżycowej, powstawania skrzepów w przebiegu chronicznego migotania przedsionków.
Suplement nie zawiera witaminy K, ponieważ witamina K2 wchodzi w interakcje i wpływa na działanie antykoagulantów np. warfaryny. Z tego powodu witamina ta została usunięta z Nattokinazy NSK-SD®z wykorzystaniem nowej, opatentowanej technologii. Dzięki temu osoby przyjmujące warfarynę czy inne leki przeciwzakrzepowe mogą bez obaw przyjmować Nattokinazę NSK-SD®.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia: 1 kapsułki dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.