KenayAG, Ubichinol CoQH-CF 100mg, suplement diety, 300 kapsułek

Suplement diety z koenzymem Q10, wytwarzającym energię w komórkach.

Wielkość opakowania - kapsułki
Dostępny
766,88

O produkcie: KenayAG, Ubichinol CoQH-CF 100mg, suplement diety, 300 kapsułek

100016480

Opis

Suplement diety zawiera Ubichinol, czyli aktywną formę koenzymu Q10, który bierze udział w procesie wytwarzania energii w komórkach, poprawia ich dotlenienie.

Właściwości

Ubichinol (aktywna forma Koenzymu Q10) - chroniony kwasami: alfa-liponowym, kaprynowym i kaprylowym oraz D-limonenem, przed utlenieniem i krystalizacją.
Koenzym Q10 konieczny jest zwłaszcza do prawidłowej pracy tych organów, które do funkcjonowania potrzebują dużo energii, czyli dla serca i mięśni szkieletowych. Dostarcza on energii komórkom w czasie ich regeneracji i wzrostu oraz bierze czynny udział w walce z wolnymi rodnikami, zapobiegając starzeniu się skóry.
Składnik ten wspomaga leczenie wielu poważnych chorób: niewydolności krążenia, choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, miażdżycy czy niektórych chorób mięśni.

Tabela

składnik zawartość
(1kapsułka)
Ubichinol (Kaneka UbiquinolTM) – aktywna forma koenzymu Q10 100 mg
Kwas kaprynowy (dekanowy) 9 mg
D-limonen 336 mg
Kwas alfa-liponowy 6 mg
Kwas kaprylowy 22 mg

Skład

Składniki: D-limonen, żelatyna wołowa, ubichinol, substancja wiążąca: gliceryna, kwas kaprylowy, kwas kaprynowy (dekanowy), kwas alfa-liponowy, barwnik: karmel

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia: 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent

KENAY A.GRZEGOREK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
Częstochowska 25
62-800 Kalisz

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.