KenayAG, Ubichinol V100, aktywna forma koenzymu Q-10 100 mg, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety zawiera koenzym Q10, który dostarcza energii komórkom.

Wielkość opakowania - kapsułki
Dostępny
107,97

O produkcie: KenayAG, Ubichinol V100, aktywna forma koenzymu Q-10 100 mg, suplement diety, 60 kapsułek

100016456

Opis

KenayAG Ubichinol V100 aktywna forma koenzymu Q-10 100 mg - suplement diety, zawierający aktywną, zredukowaną formę koenzymu Q10, opracowaną przez najlepszego światowego producenta naturalnego Koenzymu Q10 – firmę Kaneka w Japonii.

Właściwości

Koenzym Q10 jest niezbędny dla życia każdej komórki naszego ciała. Jest podstawowym elementem łańcucha oddechowego, biorąc czynny udział w przenoszeniu protonów i elektronów. Gdy przekroczymy 35 rok życia jego niewystarczająca ilość w organizmie zaczyna być zauważalna, dlatego też niezbędna jest jego suplementacja. Koenzym Q10 może występować w dwóch formach – utlenionej (UBICHINON) i zredukowanej (UBICHINOL).


Koenzym Q10 to produkt pochodzący z procesu ekstrakcji fermentowanych drożdży, nie posiada formy cis i jest identyczny w swojej budowie z wytwarzanym przez organizm ludzki. Tylko 4%-6% sprzedawanego aktualnie na świecie Koenzymu Q10 pochodzi z naturalnego procesu fermentacji, dlatego też jest on znacznie droższy od tego uzyskiwanego w sposób syntetyczny.


Koenzym Q10 to „super paliwo” dla naszego organizmu. Dostarcza niezbędnej energii do przetrwania każdej komórki i tkanki.


Występuje w każdej części organizmu, a konkretnie w mitochondriach, czyli tam gdzie wytwarzana jest energia. Największa jego koncentracja znajduje się jednak w komórkach mięśnia sercowego. Serce to najbardziej zapracowany organ naszego ciała, potrzebuje zatem bardzo dużo energii aby podołać nieustającej pracy. Organizm ludzki jest zdolny sam wytwarzać koenzym Q10, ale nie zawsze w ilościach wystarczających do prawidłowego funkcjonowania.


Koenzym Q10 zapewnia około 95% łącznej energii organizmu człowieka. 94% dostępnych na rynku produktów z koenzymem Q10 jest w postaci syntetycznej, w związku z tym są one tańsze i mniej wartościowe. Ubichinol to najwyższej jakości produkt, wśród suplementów diety. Koenzym Q10 rozpuszcza się w tłuszczach, dlatego jeśli ma on formę proszku należy przyjmować go w trakcie lub bezpośrednio po posiłkach lub rozpuszczać w łyżce oliwy z oliwek. Natomiast Ubichinol jest zamknięty w specjalnej tłuszczowej kapsułce, gotowy do spożycia bez określonych warunków.


Mając na uwadze, to co najcenniejsze - nasze zdrowie, nigdy nie zadowalaj się drugorzędnym produktem.


Tabela

składniki 1 kapsułka (porcja dzienna)
Ubiquinol® (Kaneka UbiquinolTM) - aktywna forma koenzymu Q10 100 mg

Skład

Składniki: olej rzepakowy, ubichinol (aktywna forma koenzymu Q10), emulgator: estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu, substancja słodząca: żółty wosk pszczeli, przeciwutleniacz: lecytyny (sojowe), skrobia kukurydziana, stabilizator: glicerol, substancja zagęszczająca: karagen, barwnik: karmel, regulator kwasowości: fosforany sodu.

Jak stosować

doustnie, po posiłku

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.


Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Waga

masa netto: 40,8 g

Producent

Kaneka Corporation, Japonia

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.