Klorane

  (77)

Klorane to francuska firma zajmująca się wytwarzaniem roślinnych kosmetyków. Choć marka specjalizuje się w dystrybucji produktów do pielęgnacji włosów, w jej ofercie znajdziesz także szereg balsamów, żeli oraz mydeł do całego ciała.

Sortuj według

Kosmetyki Klorane i filozofia marki

Laboratoria dermokosmetyków Klorane powstały w latach 60 we Francji. Dzisiaj marka należy do koncernu Pierre Fabre Dermocosmétique, który w swoim portfolio ma takie marki jak Avène, czy Galénic. Jednym z kultowych produktów marki jest Klorane szampon na bazie wyciągu z rumianku. Przez dekady nie zmienił on swojego składu. Wyróżnia się lekką formułą, a ponadto ułatwia rozczesywania się i poprawia objętość włosów.

Klorane – postaw na naturalne składniki

Klorane od początku swojego istnienia stawia na naturalną i w pełni bezpieczną dermokosmetykę. Dba o ekologiczną uprawę roślinnych składników, a także – za pomocą stworzonej fundacji – propaguje pasję do botaniki na całym świecie. Kosmetyki do ciała Klorane tworzy się na bazie roślin, z których każda wykazuje odmienne działanie na włosy. W ten sposób marka zapewnia kompleksową pielęgnację do każdego rodzaju włosów.

Odżywka i szampon Klorane – sięgnij po specjalistyczne produkty do włosów!

W ofercie marki znajdują się kosmetyki do włosów normalnych, suchych, łamliwych, potrzebujących zdyscyplinowania, jak również przetłuszczających się, cienkich i zniszczonych. Asortyment produktów obejmuje też szampony do włosów farbowanych, siwych oraz po kuracjach rozjaśniających. Na uwagę zasługuje m.in. Klorane odżywka do włosów bez spłukiwania na bazie włókien lnu.  Zainteresowaniem cieszą się też balsamy i suche szampony dla osób borykających się z łupieżem i problem nadmiernego przetłuszczania się skóry.