Qmed Knee & Leg Spacer poduszka ortopedyczna separator kolan i nóg

Marka: QMED
Dostępny
68,80

O produkcie: Qmed Knee & Leg Spacer poduszka ortopedyczna separator kolan i nóg

100050952

Opis

Qmed Knee & Leg Spacer poduszka ortopedyczna separator kolan i nóg pomoże w uzyskaniu komfortowej pozycji podczas snu, niwelując uczucie ciężkich nóg. Dzięki dwufunkcyjności może też służyć do odciążania miednicy i bioder podczas leżenia na boku. Polecana w profilaktyce przeciwodleżynowej i dla kobiet w ciąży.


Właściwości

  • Przydatna podczas rekonwalescencji po zabiegu operacyjnym biodra.
  • Miękka i elastyczna.
  • Wykonana z pianki poliuretanowej z pamięcią kształtu.
  • Zdejmowana poszewka welurowa z suwakiem.
  • Rozmiar: 25 x 20 x 17 cm
  • Gęstość pianki: 35 kg/m3

Termoelastyczna poduszka ortopedyczna separator kolan i nóg Qmed Knee & Leg Spacer wyróżnia się wysoką plastycznością i dopasowuje się do kształtu ciała. Składa się z dwóch elementów, dzięki czemu jest multifunkcjonalna. W postaci złożonej – w pełną kostkę – służy do podparcia ud, zapewniając właściwe ułożenie anatomiczne bioder i miednicy podczas przebywania w pozycji leżącej. W ten sposób zmniejsza napięcie w stawach kolanowych oraz niweluje ból i uczucie ciężkości i zmęczenia nóg.

Poduszka ortopedyczna separator kolan i nóg Qmed Knee & Leg Spacer może być także używana w postaci rozłożonej. Stanie się podparciem dla dolnej części nóg, przywracając komfort podczas leżenia. W takiej formie będzieprzydatna również w profilaktyce przeciwodleżynowej, umożliwiając zachowanie właściwej pozycji (chroni przed odleżynami w okolicy pięt). Produkt jest polecany kobietom w ciąży, którym pomoże w uzyskaniu bardziej komfortowego snu. Zredukuje napięcie w stawach kolanowych.


Skład


Poduszka: 100% pianka wiskoelastyczna poliuretanowa
Pokrowiec: 100% poliester

Przeznaczenie

Wskazania: dolegliwości bólowe miednicy i bioder uczucie zmęczonych, ciężkich nóg rekonwalescencja po zabiegu operacyjnym biodra profilaktyka przeciwodleżynowa dla kobiet w ciąży

Waga

288 g netto

Dystrybutor

MDH SP. Z O.O.

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.