Kurkumina + Piperyna Pharmovit, suplement diety, 90 kapsułek

Suplement diety zawiera pieprz czarny, kurkumę, które wspomagają trawienie.

Dostępny
39,30

O produkcie: Kurkumina + Piperyna Pharmovit, suplement diety, 90 kapsułek

100012462

Opis

Suplement diety zawierający w swoim składzie połączenie ekstraktów z korzenia ostryżu długiego i owoców pieprzu czarnego.

Właściwości

Pieprz czarny pomaga utrzymać naturalne funkcje trawienne, wspiera apetyt, trawienie i wchłanianie składników odżywczych. Może pomóc w kontrolowaniu wagi ciała. Pieprz czarny wspomaga również zdrowie układu oddechowego, wykazuje właściwości przeciwutleniające oraz wspomaga układ odpornościowy.
Kurkuma pomaga utrzymać zdrową skórę. Pomaga zachować zdrowie wątroby, jej prawidłowe funkcjonowanie oraz przyczynia się do lepszego trawienia tłuszczów. Kurkuma pomaga również zachować elastyczne stawy, a także przyczynia się do dobrego samopoczucia.

Tabela

Składniki Zawartość w 1 kapsułce
Ekstrakt z korzenia ostryżu długiego (Curcuma longa)
- w tym kurkumina
250,00 mg
237,50 mg
Mikronizowane wytłoki z jabłkowe 100,00 mg
Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)
- w tym piperyna
10,00 mg
9,50 mg

Skład

Składniki: Ekstrakt z korzenia ostryżu długiego standaryzowany na 95% kurkuminy; otoczka kapsułki: żelatyna; mikronizowane wytłoki jabłkowe; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny

Jak stosować

Doustnie, popijając szklanką (250ml) wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jako suplement diety dla osób dorosłych, chcących wspomóc pracę wątroby i procesy trawienia.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do pożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w wieku rozrodczym, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zrównoważonej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Waga

Masa netto: 41,4 g

Producent

Pharmovit Sp z o.o.
Spółka komandytowa,
Plac G. Narutowicza 1/6,
09-402 Płock.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.