Lacalut

  (22)

Lacalut to międzynarodowa marka należąca do niemieckiego koncernu farmaceutycznego Dr TheissNaturwaren GmbH. Specjalizuje się w produkcji past do zębów i płynów do higieny jamy ustnej. W portfolio firmy znajdują się artykuły dla dorosłych i dzieci.  

Sortuj według

Lacalut Aktiv - pasta oraz płyn dla osób z paradontozą i chorobami przyzębia 

Lacalut Aktiv to seria past, płynów do płukania i szczoteczek dedykowanych dla osób zmagających się z krwawieniem dziąseł oraz chorobami przyzębia. Artykuły pomagają również zmniejszyć stan zapalny w obrębie tkanek przyzębia i ułatwiają procesy gojenia się obszarów objętych zapaleniem. Dodatkowo likwidują wysięki z miejsc uprzednio objętych stanem zapalnym.  

Pasta do zębów Lacalut Active - postaw na dobry skład! 

Pasta Lacalut Activ łączy w sobie unikalną kompozycję składników aktywnych. Zawiera mleczan glinu o właściwościach przeciwzapalnych. Substancja ta działa ściągająco, zapobiegając odkładaniu się na zębach warstwy kamiennego osadu. Z kolei chlorheksydyna chroni przed powstawaniem próchnicy i likwiduje bakterie. Stany zapalne niweluje także bisabolol. Alantoina natomiast łagodzi ból dziąseł. 

Lacalut White - wybielająca pasta do zębów 

Pasta Lacalut White stanowi sposób na wybielenie i oczyszczenie zębów ze śladów pozostałych po piciu kawy lub paleniu papierosów. Produkty z linii Lacalut, np. pasta do zębów Lacalut White Repair, wspomagają procesy mineralizacji szkliwa, a dzięki zawartości fluorku sodu, zabezpieczają zęby przed próchnicą. Minimalizują także ryzyko tworzenia się kamienia nazębnego, ograniczają krwawienie i chronią przed stanem zapalnym. 

Lacalut Sensitive - dla osób borykających się z nadwrażliwością zębów 

W aptece znajdziesz produkt z serii Lacalut Sensitive w różnych cenach. Poleca się je dla osób zmagających się z nadwrażliwością zębów oraz dziąseł. Pasta Lacalut Extra Sensitive zmniejsza poziom wrażliwości na ból. Jednocześnie zapobiega stanom zapalnym, próchnicy i odkładaniu się kamienia nazębnego.