Lacalut Flora, płyn do płukania jamy ustnej i zębów, 300 ml

Marka: LACALUT

Płyn do płukania jamy ustnej i zębów, odświeża i redukuje płytkę.

Dostępny
16,07

O produkcie: Lacalut Flora, płyn do płukania jamy ustnej i zębów, 300 ml

100014818

Opis

Lacalut Flora, płyn do płukania jamy ustnej i zębów. Zwalcza nieprzyjemny zapach z ust i redukuje płytkę nazębną.

Właściwości

Lacalut Flora to płyn do płukania jamy ustnej, który zwalcza nieprzyjemny zapach z ust. Za sprawą specjalnej formuły eliminuje przykry zapach z ust, zapewniając świeży oddech i pozostawiając przyjemne uczucie w jamie ustnej. Dodatkowo pielęgnuje i czyści zęby oraz przestrzenie międzyzębowe, zapobiegając rozwojowi próchnicy. Płyny do płukania jamy ustnej takie jak Lacalut Flora wspomagają codzienną higienę jamy ustnej, a także wpierają zdrowie zębów i dziąseł. Produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie u osób dorosłych. Główne składniki płynu do płukania jamy ustnej i zębów to ksylitol, mentol, olejek eukaliptusowy oraz fluorek sodu (100 ppm).

Płukanie ust płynem nie jest alternatywą dla mycia zębów, lecz uzupełnieniem tego zabiegu. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów zaleca się stosować płyn w połączeniu z pastą do zębów Lacalut Flora. Jamę ustną można wypłukać podczas porannego czy wieczornego mycia zębów, jak również o każdej porze dnia, gdy tylko poczujemy, że nasz oddech jest nieświeży.

Jak działa Lacalut Flora?

Główną zaletą stosowania preparatu Lacalut Flora jest to, że zwalcza nieprzyjemny zapach z ust, zapewniając świeży oddech i przyjemne uczucie w buzi. Dodatkowo wspiera zdrowie flory jamy ustnej i chroni przed rozwojem próchnicy, która stanowi zagrożenie nie tylko dla zębów, ale i całego organizmu.

Jak stosować Lacalut Flora?

Odmierzoną porcją płynu (ok. 10 ml) intensywnie płukać jamę ustną przez około 30 s. Po zakończonym płukaniu wypluć zawartość z buzi i nie płukać ust wodą.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Lacalut Flora?

Zasadniczo nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania płynu do płukania jamy ustnej i zębów. Przypadkowe połknięcie płynu podczas płukania nie wywiera szkodliwego wpływu na zdrowie.

Czy Lacalut Flora jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Płyn do płukania jamy ustnej i zębów może być bezpiecznie stosowany przez kobiety w ciąży.


Skład INCI

Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Xylitol, PEG-40 Hydro genated Castor Oil, Aroma, Zinc Gluconate, Menthol, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Thymol, Sodium Fluoride, Citric Acid, Limonene.

Jak stosować

Codziennie rano, w ciągu dnia, wieczorem intensywnie płukać jamę ustną ok. 10 ml płynu Lacalut flora (patrz nakrętka) przez około 30 sekund.
Wypluć i nie płukać ust wodą. Przypadkowe połknięcie jest nieszkodliwe.

Przeznaczenie

Tylko dla osób dorosłych.

Pojemność

Objętość netto: 300 ml.

Producent

Dr. Theiss Naturwaren GmbH,
Michelinstr. 10,
D-66424 Homburg

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.