Lactacyd

  (12)

Lactacyd to marka z długoletnią historią. Została założona kilkadziesiąt lat temu we Francji. Do 2014 należała do grupy Omega Pharma. Obecnie wchodzi w skład międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Perrigo Company plc. Specjalizuje się w produkcji kosmetyków przeznaczonych do higieny intymnej.

Sortuj według

Lactacyd - postaw na skład przebadany klinicznie

Emulsja, żel intymny oraz chusteczki nawilżające Lactacyd wyróżniają starannie dobraną kompozycją składników aktywnych zapewniających właściwy poziom pH okolic intymnych. Zawierają kwas mlekowy wspomagający naturalną mikroflorę pochwy. W preparatach zastosowano również substancje wzmacniające barierę hydrolipidową i chroniące przed rozwojem bakterii. Skuteczność produktów Lactacyd została przebadana klinicznie.

Kosmetyki Lactacyd dostosowane do potrzeb kobiet w każdym wieku

W asortymencie marki mieszczą się preparaty dostosowane do potrzeb kobiet na każdym etapie życia. Nastolatkom poleca się produkty z serii Lactacyd Girl. Paniom w ciąży lub w okresie menopauzy oraz połogu można zaproponować natomiast emulsje i żele o działaniu antybakteryjnym, ochronnym, łagodzącym podrażnienia. Do popularnych serii należą m.in. Lactacyd Fresh, Lactacyd Sensitive, Lactacyd Pharma, np. płyn ginekologiczny łagodzący Lactacyd Pharma lub chusteczki do higieny intymnej Lactacyd Femina.

Żel intymny, emulsja do pielęgnacji, kapsułki dopochwowe Lactacyd

Portfolio produktów Lactacyd odznacza się różnorodnością. Obejmuje produkty z linii podstawowej (przeznaczone do codziennego użytku) oraz specjalistyczne kosmetyki z serii Lactacyd Pharma sprzedawane wyłącznie w aptekach. Ich cena zależy od gramatury, zawartości składników aktywnych. Do chętnie wybieranych preparatów zaliczają się m.in. Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny przeciwgrzybiczy.