Lanco Nutritions

  (12)

Lanco Nutritions to polska marka założona przez Jakuba Łańcuckiego, zajmująca się produkcja suplementów diety typu premium. Opiera swoje działanie na badaniach naukowych, wnioskach z tysięcy lat medycyny naturalnej i nowoczesnych odkryciach z zakresu produkcji.

Sortuj według

Suplementy diety Lanco Nutritions dla kobiet i mężczyzn

Lanco Nutritions oferuje naturalne suplementy diety i środki, które zawierają składniki mające za zadanie zadbać o zdrowie całego organizmu. W asortymencie tej marki znaleźć można produkty dla kobiet i mężczyzn. To preparaty skierowane zarówno do sportowców, jak i osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy, zadbać o funkcjonowanie ważnych układów w organizmie oraz poprawić kondycję skóry, włosów i paznokci. W ofercie Lanco Nutritions znaleźć można również zestawy dla par i komplety produktów danego typu – np. na łysienie androgenowe, antystarzeniowe czy dla seniorów.

Lanco Nutritions oferuje m.in. produkty przeciwstarzeniowe. To np. wyroby z resweratrolem i kompleksem anti-anging. Suplementy te są przeznaczone nie tylko dla osób, które chcą opóźnić pojawienie się zmarszczek, lecz także zwiększyć odporność, wyeliminować stany zapalne i poprawić zdolności poznawczo-umysłowe. Niektóre z wyrobów tej marki nie powinny być stosowane przez kobiety w ciąży i w trakcie karmienia piersią. Marka oferuje również zestawy witamin i minerałów dla mężczyzn. To m.in. Lanco Nutritions Man Combo suplement diety. Produkt ten pomaga zachować właściwe libido i poprawić życie seksualne panów. Preparat zawiera buzdyganek naziemny i składniki, które wspieraj walkę z wolnymi rodnikami. Produkty Lanco Nutritions mają przystępne ceny.

Suplementy diety Lanco Nutritions z naturalnymi substancjami

W skład suplementów diety Lanco Nutritions wchodzą naturalne składniki. To m.in. żeń-szeń syberyjski, korzeń maca, gorzknik kanadyjski, kwiaty rumianku pospolitego, kwiaty perełkowca japońskiego, owoce pieprzu czarnego czy liście zielonej herbaty. Wszystkie produkty Lanco Nutritions powstają zgodnie z certyfikatami GMP, GHP, HACPP i ISO. Do produkcji wielu kapsułek tej marki wykorzystano substancje stanowiące alternatywę dla żelatyny. Wyroby te są odpowiednie dla wegetarian i wegan. Produkty Lanco Nutritions umieszczono w ekologicznych opakowaniach. Nie zawierają one sztucznych wypełniaczy.