Lansinoh, laktator elektryczny kompaktowy

Poręczny laktator elektryczny imitujący naturalny rytm karmienia.

Dostępny
321,96

O produkcie: Lansinoh, laktator elektryczny kompaktowy

100011029

Opis

Kompaktowy Laktator Elektryczny Lansinoh to wyjątkowo efektywne i wydajne urządzenie, a jednocześnie małe, lekkie i poręczne – z łatwością zmieści się w torebce, gdy jesteś poza domem. Technologia 2-fazowa imituje naturalny rytm karmienia niemowlęcia i oferuje 5 poziomów ssania, zapewniając maksymalny komfort dla mamy podczas odciągania pokarmu.

Właściwości

Kompaktowy laktator elektryczny Lansinoh umożliwia odciąganie pokarmu w dwóch fazach naśladując naturalny rytm ssania dziecka. Faza let-down to szybkie odciąganie, by stymulować i pobudzić wypływ pokarmu. Faza expression jest wolniejsza, głębsza, by maksymalizować i wydłużać wypływa pokarmu. Po uruchomieniu laktatora działanie rozpocznie się w fazie inicjacji wypływu pokarmu, poziom 3 by automatycznie, po 2 minutach pracy przejść w fazę odciągania właściwego, co oznacza że nie trzeba nawet naciskać przycisku, zmiana faz nastąpi samoczynnie.

Mała lekka konstrukcja sprawia, że kompaktowy laktator elektryczny Lansinoh jest idealny do używania w domu i poza domem. Wydajność i siła gwarantuje opróżnianie piersi tak, aby wspomóc dostarczanie odpowiedniej ilości pokarmu dla dziecka.

5 regulowanych poziomów ssania i rytmu naśladuje naturalny sposób karmienia dziecka, maksymalizuje produkcję pokarmu i umożliwia matce dostosowanie siły ssania do jej indywidualnych warunków i potrzeb.

Bez dodatku Bisfenolu A i Bisfenolu S

Skład

W opakowaniu kompaktowego laktatora elektrycznego Lansinoh
1. baza kompaktowego laktatora elektrycznego Lansinoh
2. pokrywka membrany
3. membrana
4. poduszeczka ComfortFit (25mm)
5. korpus laktatora
6. biały zaworek
7. butelka o pojemności 160ml (5oz)
8. nakrętka
9. przewód silikonowy (800mm)
10. wtyczka laktatora
11. pokrywka smoczka
12. smoczek NaturalWave o wolnym przepływie
13. kołnierz smoczka
14. AC Adapter
15. Power bank USB - do nabycia osobno

Dystrybutor

SENSIMED

Producent

Lansinoh Laboratories Inc.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.