Lansinoh

  (29)

Lansinoh to amerykańska marka powstała ponad 30 lat temu w Portland w Stanach Zjednoczonych. Początkowo w jej asortymencie znajdowała się maść na brodawki z lanoliną. Dziś asortyment firmy obejmuje kosmetyki do pielęgnacji niemowląt oraz akcesoria do karmienia piersią.

Sortuj według

Lansinoh – postaw na wieloletnie doświadczenie

Założycielką Lansinoh była Resheda Hagen, świeżo upieczona mama. Żeby złagodzić ból brodawek podczas przystawiania dziecka do piersi, smarowała się lanoliną. Odkryła, że substancja ta przynosi ogromną ulgę i szybko łagodzi podrażnienia. Z czasem zdecydowała się na sprzedaż składnika innym karmiącym kobietom. W tym celu nawiązała współpracę ze szpitalami i aptekami. Tak rozpoczęła się historia tej amerykańskiej firmy.

Lansinoh – wybierz produkty ułatwiające karmienie dziecka

Obecnie oferta Lansinoh jest bardzo rozbudowana. Obejmuje m.in. kompresy żelowe na piersi, jednorazowe wkładki laktacyjne, laktatory elektryczne i ręczne, maści. W asortymencie produktów znajdują się również woreczki do przechowywania pokarmu, wielorazowe wkładki laktacyjne Lansinoh przystosowane do prania w pralce, butelki, smoczki, osłonki laktacyjne. Zainteresowaniem cieszy się również laktator podwójny (na dwie piersi), który pozwala na szybkie odciągnięcie mleka, a jednocześnie stymuluje produkcję pokarmu.

Dobierz odpowiednie kosmetyki dla niemowląt

Marka oferuje również produkty do pielęgnacji niemowląt w różnych cenach, np. łagodzący szampon i płyn do mycia ciała Lansinoh Earth Friendly Baby. Kosmetyki dla dzieci zawierają składniki przystosowane do potrzeb najmłodszych, np. rumianek, lawendę. Wytwarza się je z surowców pochodzenia organicznego.