Laurosept Q73, suplement diety, 30 ml

Suplement diety zawiera olejek laurowy (Laurus nobilis) i oliwę z oliwek.

Dostępny
49,49

O produkcie: Laurosept Q73, suplement diety, 30 ml

100011882

Opis

Laurosept Q73 to suplement diety zawierający olejek laurowy (z liście wawrzynu szlachetnego Laurus nobilis L.)

Właściwości

Suplement diety – to olejek laurowy (z liście wawrzynu szlachetnego Laurus nobilis L.) oryginalna formuła z olejkiem kurkumowym, wytwarzany tradycyjną metodą destylacji parą wodną. Spożywanie olejku laurowego w połączeniu z olejkiem kurkumowym w postaci płynnej a nie w postaci kapsułek czy tabletek, jest bardziej korzystne, gdyż wchłanianie jego aktywnych substancji zaczyna się już w ustach. Olejki laurowy i kurkumowy to olejki eteryczne dzięki czemu dodatkowo uzyskujemy naturalny efekt inhalacji. Produkt wzbogaca naszą dietę w niezbędne polifenole. Substancje te wzmacniają m.in.: wątrobę, jelita i układ krążenia oraz stosowane są jako środki odmładzające. Polifenole zwiększają również przyswajanie i wykorzystanie wielu witamin, wzmacniają odporność i sprawność organizmu. Mają one działanie ochronne na naczynia krwionośne


Tabela

1 kropla zawiera: 6mg olejku z liści wawrzynu szlachetnego, 3mg olejku z kłącza kurkumy.

Skład

Składniki: oliwa z oliwek, olejek z liści wawrzynu szlachetnego (Laurus nobilis L.), olejek z kłącza kurkumy (Curcuma longa), naturalny aromat kolendrowy, naturalny aromat rozmarynowy.

Jak stosować

Stosuje się po rozcieńczeniu w 1/3 szklanki wody, herbaty lub soku. Dobrze wymieszać.

Dobre rezultaty daje rozcieńczanie w maślance, jogurcie lub kefirze. Można przyjmować olejek z serkiem homogenizowanym lub z przetartymi zupami. W czasie stosowania preparatu należy zwiększyć ilość spożywanych płynów. Podczas przyjmowania suplementu należy spożywać produkty powstałe w wyniku skwaszenia mleka (kefir, jogurt, maślanka) lub kapustę kiszoną itd, aby wzmocnić florę jelitową.


Ostrzeżenia

Zawsze stosować produkt w rozcieńczeniu! Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią! Nie stosować u dzieci. Osoby uczulone na olejek laurowy bądź olejek kurkumowy lub oliwę z oliwek oraz osoby zażywające leki powinny przed spożyciem preparatu skonsultować się z lekarzem. Osoby o skłonnościach do alergii powinny przed spożyciem preparatu sprawdzić, czy nie wystąpi alergia na olejek laurowy, olejek kurkumowy bądź oliwę z oliwek, rozpoczynając od 1 kropli na 1/3 szklanki wody i stopniowo, jeśli nie wystąpi alergia zwiększać ilość spożywanego produktu.

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.Olejek Laurowy jest suplementem diety, dlatego nie może być stosowanyjako substytut zróżnicowanej diety.Należy przechowywać w sposób niedostępny dla małychdzieci.


Waga

30 ml netto

Producent

ASEPTA
CIESZYŃSKA 365
43-300 BIELSKO-BIAŁA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.