Licur 7000 + Witamina D, 30 kapsułek

Suplement diety w formie doustnych kapsułek z witaminą D i kurkuminą.

Dostępny
57,49

O produkcie: Licur 7000 + Witamina D, 30 kapsułek

100018820

Opis

Licur 7000 z witaminą D, suplement diety, 30 kapsułek to preparat zawierający kurkuminę micelarna NovaSOL® Curcumin wzbogaconą o witaminę D.


Właściwości

Licur 7000 poleca się w szczególności osobom chcącym wzmocnić odporność oraz poprawić funkcjonowanie układu kostno-stawowego. Kurkumina micelarna i  witamina D3 to wyjątkowe połączenie.  Choć Licur 7000 wyróżnia się wszechstronnym działaniem, decyzję o jego suplementacji należy podjąć indywidualnie (najlepiej po konsultacji z lekarzem). Niedobory substancji znajdujących się w Licur 7000 wynikają z wielu czynników. Do najistotniejszych zaliczają się:

  • Styl życia,
  • Dieta,
  • Waga,
  • Karnacja,
  • Ogólny stan zdrowia.

Za utrzymanie zdrowych mięśni, kości i zębów odpowiada nie tylko witamina D3, ale również kurkumina, czyli aktywny składnik występujący w kurkumie. Substancja ta, zawarta w suplemencie od wielu lat jest znana ze swoich wyjątkowych właściwości. Stosuje się ją m.in. na Dalekim Wschodzie. Hindusi wierzą, że ostryż indyjski posiada dużą moc, dlatego dodają kurkumę do wielu potraw. Roślina odznacza się szerokim spektrum zastosowań. Licur 7000:

  • Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu,
  • Pooprawia kondycję skóry,
  • Działa antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie, przeciwwirusowo.
  • Wspiera funkcjonowanie kości i stawów,
  • Zmniejsza ryzyko depresji.

Licur 7000 z witaminą D – czy jest bezpieczny?

Licur 7000 cechuje się wysoką biodostępnością i uchodzi za bezpieczny. Jego jakość potwierdzają certyfikaty, m.in. Vegan OK.

Licur 7000 z witaminą D – jak stosować?

Licur 7000 działa do 24 godzin, dlatego wystarczy przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Należy pamiętać, że suplementacja Licur 7000 nie zastąpi zbilansowanej diety. Dokładne informacja na temat dawkowania i przeciwwskazań Licur 7000 znajdują się na ulotce.

Licur 7000 z witaminą D – kiedy stosować?

Licur 7000 najlepiej przyjmować po posiłku. Kapsułka Licur 7000 bardzo łatwo się rozpuszcza, umożliwiając szybkie wchłonięcie substancji aktywnych.


Tabela

Składniki 1 kapsułka % RWS*
Solubilizat micelarny ekstraktu z kłącza ostryżu długiego 720 mg ---
Witamina D3 7,8 µg (312 IU) 156%

Skład

Składniki (substancje aktywne: NovaSOL® Curcumin / VitD3: solubilizat micelarny ekstraktu z kłącza ostryżu długiego ( Curcuma longa L. ) w monooleinianie polioksyetylenosorbitolu zawierający min 6% kurkuminoidów (5% kurkuminy) i 0,0014% cholekalcyferolu-eqv 7,8 mcg (312 IU) cholekalcyferolu (Witamina D)⁵ oraz substancje pomocnicze: tabletka hydroksypropylometyloceluloza (E464))


Jak stosować

Doustnie.


Dzienne spożycie

Zalecane dzienne spożycie : 1 kapsułka dziennie.


Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy dietypowinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Ważne! nie zaleca się stosowania produktu przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe.


Producent

BIO MEDICAL PHARMA SP. Z O.O.
90-514 Łódź, ul. Al. T. Kościuszki 59/61 lok 110 B

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.