Opis
Wielofunkcyjny żel pod prysznic.
Każdy sprzedawca w drmax.pl jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy. Za wysłanie produktu odpowiada sprzedawca.
Wielofunkcyjny żel pod prysznic.
Żel pod prysznic Lierac Homme to multifunkcyjny kosmetyk, który sprawia, że pielęgnacja twarzy mężczyzn, a także ciała i włosów jest łatwa i przyjemna. Ten wszechstronny produkt doskonale sprawdza się w codziennej rutynie, zapewniając uczucie świeżości i energii przez cały dzień. Jego formuła została opracowana tak, aby skutecznie oczyszczać, nawilżać i odżywiać skórę oraz włosy, jednocześnie dbając o ich zdrowy wygląd. Żel dobrze się pieni. Ma przyjemną formulację.
Żel pod prysznic Lierac Homme to idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy cenią sobie wygodę i skuteczność w jednym produkcie. Delikatnie myje twarz, ciało i włosy, pozostawiając je odświeżone, miękkie i przyjemnie pachnące. Dzięki swojej uniwersalności jest doskonały zarówno do stosowania w domu, jak i w podróży, gwarantując kompleksową pielęgnację w każdej sytuacji. Jego kompozycja zapachowa pozostawia na skórze przyjemny aromat przez wiele godzin.
Żel pod prysznic można stosować codziennie, zarówno rano, jak i wieczorem – przy każdym prysznicu czy kąpieli.
Żel Lierac Homme jest idealny do stosowania po treningu, po ciężkim dniu pracy lub o poranku, aby szybko odświeżyć skórę twarzy, ciało i włosy. Jego wielofunkcyjność sprawia, że jest świetnym rozwiązaniem zarówno w domu, jak i w podróży.
Żel Lierac Homme skutecznie oczyszcza skórę twarzy, ciało i włosy, usuwając zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Jego nawilżające i odżywcze składniki sprawiają, że skóra pozostaje miękka i gładka, a włosy są zdrowe i pełne blasku. Produkt pozostawia przyjemny, świeży zapach, który dodaje energii i zapewnia długotrwałe uczucie czystości.
Aqua / water / eau. decyl glucoside. glycerin. sodium methyl cocoyl taurate. parfum / fragrance. guar hydroxypropyltrimonium chloride. sodium chloride. citric acid. coconut acid. sodium benzoate. acacia concinna fruit extract. coco-glucoside. glyceryl oleate. maltodextrin. gypsophila paniculata root extract. tulipa gesneriana flower extract. saponins. potassium sorbate. sorbic acid. tocopherol. hydrogenated vegetable glycerides citrate. 1591a
Rozprowadzić na mokrej skórze do uzyskania piany, następnie spłukać.
3w1 : Ciało - Twarz - Włosy
200 ml netto
Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.