Linoderm plus z alantoiną, maść kosmetyczna dla dorosłych, dzieci i niemowląt, 50 ml

Dostępny

8,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100003219

Linoderm Plus z Alantoiną jest kosmetykiem, który łączy w sobie tradycyjne środki pielęgnujące z nowoczesną technologią.

Maść przebadana dermatologicznie. Nie zawiera kompozycji zapachowej i konserwantów.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Przed użyciem zapoznać się z treścią ulotki.

Pojemność

50 ml

Producent

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne ,,Ziołolek" Sp. z o.o.

Przeznaczenie

Linoderm Plus z alantoiną przeznaczony jest dla osób dorosłych, dzieci i niemowląt. Może być stosowany do pielęgnacji skóry niemowląt podczas pieluszkowania, pielęgnacji nadmiernie suchej skóry, pielęgnacji skóry po oparzeniach i odparzeniach, pielęgnacji skóry po odleżynach, pielęgnacji skóry z rozstępami oraz do pielęgnacji skóry z wypryskiem alergicznym.

Seria

Lindoderm plus

Skład INCI

Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Linum Usitatissimum (Vitaminum F), Ozokerite, Ceresin, Lanolin Alcohol, Allantoin, Tocopheryl Acetate.

Właściwości

Maść zawiera:

- witaminę F pochodzącą z oleju lnianego, która jest niezbędna do utrzymania prawidłowego stanu skóry,
- alantoinę przyspieszającą gojenie, wygładzającą i regenerującą uszkodzoną skórę,
- witaminę E usuwającą wolne rodniki. 

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe nazywane witaminą F biorąc udział w metabolizmie lipidów są niezbędne dla utrzymania prawidłowego stanu skóry, co przyczynia się do właściwego jej natłuszczenia i nawilżenia. Alantoina dzięki swym właściwościom regenerującym powoduje przyspieszenie odbudowy naskórka wspomagając swym działaniem odżywcze działanie witaminy F. Dzięki działaniu alantoiny skóra staje się gładsza i elastyczniejsza, co jest szczególnie istotne przy pielęgnacji skóry z rozstępami.