Lirene MANGO

Lirene MANGO to linia kosmetyków marki Lirene produkowanej przez firmę Dr Irena Eris. Obejmuje produkty do pielęgnacji i oczyszczania ciała wzbogacone o odżywczy wyciąg z mango i nawilżający olejek. Sprawdź kosmetyki Lirene MANGO.

Sortuj według
  • MANGO

Wartościowe kosmetyki Lirene MANGO dla całej rodziny

Kosmetyki do ciała Lirene MANGO są przeznaczone do pielęgnacji każdego typu skóry. Sprawdzą się zwłaszcza u osób, którym doskwiera uciążliwe uczucie napięcia i suchości. Charakteryzują się przyjemnym zapachem mango i jaśminu, dzięki czemu pomagają się odprężyć i zapewniają uczucie świeżości przez długi czas po zastosowaniu. Produkty z linii Lirene Mango są uniwersalne, dlatego mogą być stosowane przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku. To idealne i całkowicie bezpieczne kosmetyki dla całej rodziny. Kosmetyki Lirene MANGO, podobnie jak wszystkie inne wyroby tej marki, nie były testowane na zwierzętach, o czym świadczy oznaczenie Cruelty Free wydawane przez międzynarodową organizację PETA.

Co zawierają kosmetyki Lirene MANGO?

Formuły kosmetyków Lirene, w tym również tych należących do linii Lirene MANGO, powstają we współpracy z wieloma specjalistami. Wśród nich często znajdują się eksperci z dziedziny medycyny, farmacji, biologii molekularnej czy biotechnologii. Pozwala to na tworzenie synergistycznych kompleksów substancji cechujących się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Gama kosmetyków Lirene MANGO bazuje na właściwościach wyciągu z mango i naturalnego olejku. Składniki te dogłębnie odżywiają skórę i przywracają jej blask. Jednocześnie wykazują właściwości antyoksydacyjne, zabezpieczając komórki przed oddziaływaniem szkodliwego stresu oksydacyjnego.

Sprawdzone produkty Lirene MANGO w korzystnej cenie

Marka Lirene oferuje konsumentom szeroki wybór produktów do pielęgnacji ciała. W ofercie producenta znajdziesz kosmetyki Lirene MANGO, które doskonale sprawdzają się podczas codziennych zabiegów higienicznych. Na szczególną uwagę zasługują żele pod prysznic wzbogacone o wyciąg z mango. Ich formuły są niezwykle lekkie, dzięki czemu produkty te nie zatykają porów i zmniejszają ryzyko powstawania niedoskonałości. Dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych odżywiają skórę i sprawiają, że staje się bardziej miękka i elastyczna.