Lirene

  (23)

Marka Lirene jest częścią przedsiębiorstwa dr Irena Eris. Specjalizuje się w dostarczaniu luksusowych kosmetyków. Formuła artykułów zawiera starannie dobrane składniki aktywne, a w procesie produkcji korzysta się z najnowszych rozwiązań technologicznych. 

Sortuj według

Lirene – od kobiet dla kobiet

Kremy, podkłady, peelingi i inne artykuły Lirene tworzą m.in. laborantki, specjalistki ds. sprzedaży i marketingu, technolożki. Zgodnie z założeniem twórców marki receptura kosmetyków powinna uwzględniać potrzeby współczesnych kobiet, a nikt nie rozumie ich lepiej niż inne kobiety. W asortymencie Lirene znajdują się jednak produkty nie tylko dla pań. W aptece znajdziesz m.in. mleczko do opalania Sun Kids SPF 50+ lub preparaty z serii Eco Baby.

Kosmetyki Lirene – dobierz produkt dla siebie!

Portfolio produktów Lirene cechuje się różnorodnością. Obejmuje m.in.: emulsję do opalania, krem do twarzy, peeling. Zainteresowaniem cieszą się również podkłady wyrównujące koloryt cery oraz fluidy z serii Perfect Tone. Oferta marki to również artykuły z linii Sun, np. Lirene emulsja do opalania skóry wrażliwej SPF 50+, Lirene emulsja do opalania utrwalająca opaleniznę, Lirene ochronny krem do twarzy o działaniu nawilżającym. Ich cena zależy przede wszystkim od gramatury oraz przeznaczenia.

Lirene – w trosce o naturę!

Podczas wytwarzania artykułów marki Lirene dużą uwagę zwraca się na środowisko naturalne. Krem do twarzy, peeling lub inne preparaty zawierają składniki pozyskiwane w zrównoważony sposób. Kosmetyki umieszcza się ponadto w opakowaniach nadających się do recyklingu. Dodatkowo firma kładzie ogromny nacisk na ochronę odnawialnych zasobów i redukcję śladu węglowego.