Lokomotiv, suplement diety stosowany w warunkach złego samopoczucia lokomocyjnego, 8 sztuk

Suplement diety zapewniający lepsze samopoczucie podczas podróży.

Wielkość opakowania - drażetki
Dostępny
16,79

Klienci kupili również

Alternatywa od Dr. Maxa

Suplement diety zawierający wyciąg z imbiru, wyciąg z mięty i magnez.

O produkcie: Lokomotiv, suplement diety stosowany w warunkach złego samopoczucia lokomocyjnego, 8 sztuk

100003278

Opis

Lokomotiv to suplement diety stosowany w warunkach złego samopoczucia lokomocyjnego.

Właściwości

Preparat powstał z myślą o osobach, które odczuwają dyskomfort związany z podróżą różnego rodzaju środkami lokomocji. Zawiera składnik aktywny pomagający łagodzić nieprzyjemne dolegliwości. Wyciąg z kłącza imbiru (Zingiber officinalis Roscoe) wspomaga utrzymanie komfortu podczas podróżowania samochodem, autobusem, statkiem pociągiem i innymi środkami transportu. Ma działanie przeciwwymiotne i pomaga zahamować nudności. Wspomaga procesy trawienia, które przyczyniają się do zwiększenia ilości śliny oraz soku żołądkowego. Lokomotiv drażetki należy przyjmować przed podróżą w celu poprawy samopoczucia lokomocyjnego. Suplement można też spożyć w trakcie – gdy objawy ponowią się lub nasilą.

Jak działa Lokomotiv?

Lokomotiv drażetki to suplement diety, który jest przeznaczony do stosowania w celu podtrzymania dobrego samopoczucia podczas podróży. Zawiera składnik aktywny naturalnego pochodzenia – wyciąg z kłącza imbiru. Pomaga on uporać się z odruchem wymiotnym (na skutek zahamowania ośrodka wymiotnego) i wspiera łagodzenie nudności. Ponadto wspomaga redukcję uczucia skołowania (na skutek hamowania odruchów błędnikowych).

Jak stosować Lokomotiv?

Suplement diety Lokomotiv drażetki należy stosować zgodnie z rekomendacjami producenta. Dzienna porcja wynosi 4 drażetki – w przypadku osób dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia. 2 drażetki zaleca się przyjąć na ok. 30 minut przed rozpoczęciem podróży. Kolejne 2 drażetki można spożyć w trakcie podróży – wówczas, gdy nasilą się objawy choroby lokomocyjnej.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Lokomotiv?

Lokomotiv drażetki to suplement diety, którego nie mogą stosować wszystkie osoby. Wśród przeciwwskazań wymienia się wiek poniżej 6. roku życia. Produkt nie jest odpowiedni także dla osób wykazujących nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Ponadto nie może stanowić zamiennika zróżnicowanej diety. W przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią należy skonsultować się z lekarzem.

Z czym nie łączyć Lokomotiv?

Producent suplementu Lokomotiv drażetki nie informuje o tym, z czym nie łączyć preparatu. Przed spożyciem produktu można skonsultować się z lekarzem, aby rozwiać ewentualne wątpliwości.

Czy Lokomotiv mogą stosować dzieci?

Lokomotiv drażetki to suplement diety przeznaczony do stosowania u osób powyżej 6. roku życia. W przypadku młodszych dzieci należy skonsultować się z lekarzem co do zasadności podania preparatu.


Tabela

Składnik2 drażetki4 drażetki
Wyciąg z kłącza imbiru220 mg440 mg

Skład

Składniki: wyciąg z kłącza imbiru, substancja wypełniająca: celuloza, sacharoza, substancja glazurująca: talk, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu, barwnik: dwutlenek tytanu, substancja zagęszczająca: guma arabska, barwnik: koszenila

Jak stosować

Dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia: 2 drażetki pół godziny przed podróżą lub podczas jej trwania. W przypadku wystąpienia problemów podczas podróży należy przyjąć kolejne drażetki w trakcie jej trwania.

Dzienne spożycie

Nie przekraczać dziennej porcji tj. 4

Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony jest dla osób cierpiących na chorobę lokomocyjną.

Ostrzeżenia

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.
Nie zaleca się stosowania produktu u kobiet w ciąży.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Przechowywać w temp. pokojowej.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Chronić od światła i wilgoci.

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.