Lortan, aspirator do nosa

Marka: LORTAN

Łatwy w czyszczeniu aspirator do nosa - zawiera jednorazowe filtry.

Dostępny
16,46

Klienci kupili również

O produkcie: Lortan, aspirator do nosa

100011919

Opis

Aspirator do nosa.

Właściwości

Aspirator wyposażony jest w jednorazowe filtry, które zapobiegają przenoszeniu bakterii.Łatwy w czyszczeniu, nadaje się do mycia w górnej części zmywarki. Nie zawiera BPA i ftalanów.

Jak stosować

Dziecko należy ułożyć w dogodnej i bezpiecznej pozycji. Ustnik należy umieścić w swoich ustach, a końcówkę donosową z jednorazowym filtrem w otworze nosowym dziecka. Należy wciągnąć delikatnie powietrze przez ustnik w celu wyciągnięcia wydzieliny z nosa dziecka.Następnie w delikatny sposób wciągnij powietrze przez ustnik umieszczony kolejno w każdym otworze nosowym dziecka. Wyjmij zanieczyszczoną końcówkę z jednorazowym filtrem. Zużyty filtr należy wyrzuć do kosza.Aspirator należy wyparzyć w gorącej wodzie (ok. 90 C) przez max. 15 sekund lub umyć w górnej części zmywarki.

Przeznaczenie

Narzędzie w postaci aspiratora do nosa do oczyszczenia nosa dziecka. w celu pozbycia się wydzieliny i ułatwienia oddychania. Jednorazowe filtry zapobiegają przenoszeniu bakterii. Używanie aspiratora jest bezpieczne i skuteczne. Można stosować u dzieci poniżej 3. roku życia.

Ostrzeżenia

Proces usuwania wydzieliny z nosa dziecka może zostać przeprowadzony tylko przez osobę dorosłą.W przypadku, gdy błona śluzowa nosa dziecka jest wysuszona lub widoczna jest duża ilość gęstej wydzieliny, zaaplikuj uprzednio do każdego otworu nosowego dziecka 3-4 krople soli fizjologicznej lub specjalnego donosowego roztworu wody morskiej.Nie stosować aspiratora w przypadku uszkodzeń błony śluzowej nosa, krwawienia lub hemofilii.

Dystrybutor

NTRADE SP. Z O.O.

Producent

Ntrade Sp. z o.o., ul. Kolejowa 5A, 58-124 Marcinowice.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.