Lovi, smoczek do butelek silikonowy wolny 3 m+ 18/750, 2 sztuki

Marka: LOVI

Smoczek z cienkiego sylikonu do butelek do karmienia mlekiem matki.

Dostępny
21,49

O produkcie: Lovi, smoczek do butelek silikonowy wolny 3 m+ 18/750, 2 sztuki

100013151

Opis

Dynamiczny smoczek LOVI do podawania odciągniętego mleka mamy to efekt pracy neurologopedów. Jest zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu: miękkiej, cienkiej, wydłużającej się końcówki i szerokiej, twardej, profilowanej podstawy. Dzięki temu nie zaburza odruchu ssania i nie koliduje z karmieniem piersią.

Właściwości

Miękka, dynamiczna końcówka wykonana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić podczas pobierania pokarmu ze smoczka.

Twarda, szeroka, profilowana podstawa wykonana z grubszej warstwy silikonu. stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka.

Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana szerokość podstawy wymuszają prawidłowe ułożenie warg.

Ostrzeżenia

UWAGA: Marka LOVI rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej, wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną lub farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.

Producent

CANPOL
Puławska 430
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.