Luksja

Luksja to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem. Producent wytwarza kosmetyki do higieny i pielęgnacji ciała z zgodnie z filozofią Wellness. Jego produkty mają pomagać zrelaksować się podczas codziennej rutyny. Dystrybutorem wyrobów Luksja w Polsce jest Sarantis Polska S.A.

Sortuj według

   Preparaty do pielęgnacji ciała Luksja

   Luksja produkuje kosmetyki do mycia rąk i ciała. Pierwszym wyrobem tej marki było mydło w kostce, które powstało w 1989 roku. Obecnie producent stawia na preparaty delikatne dla ciała, o naturalnym pH. Kosmetyki do ciała nie wywołują podrażnień i pomagają zmiękczyć oraz wygładzić skórę. To wyroby hipoalergiczne, odpowiednie dla osób, które mają wrażliwą skórę i tendencję do występowania podrażnień oraz alergii. Do najważniejszych linii producenta warto zaliczyć Cramy&Soft oraz Silk Care.

   W skład kosmetyków Luksja wchodzą substancje pochodzenia naturalnego. Produkty te mają delikatne, przyjemne zapachy, które długo utrzymują się na skórze. W asortymencie marki znaleźć można preparaty dla kobiet, mężczyzn i specjalną linię kosmetyków dla dzieci – Luksja Kids. To takie kosmetyki, jak mydła w płynie i kostce, płyny oraz żele do kąpieli. Wśród produktów tej marki warto wyróżnić pobudzający żel pod prysznic 3w1 dla mężczyzn Luksja Men Sport o odświeżającym zapachu. Kosmetyk jest odpowiedni także dla osób aktywnych fizycznie.

   Wegańskie kosmetyki Luksja testowane dermatologicznie

   Produkty Luksja dostępne w Dr. Max są przyjazne dla wegan. Marka nie stosuje substancji pochodzenia zwierzęcego i nie testuje swoich wyrobów na zwierzętach. Preparaty Luksja bazują na surowcach mineralnych, roślinnych i syntetycznych. Formuły kosmetyków tego producenta są biodegradowalne. Produkty Luksja zawierają dodatki zapachowe. Opakowania, w których umieszczono kosmetyki Luksja, nadają się do recyklingu. Marka ma w swojej ofercie butelki uzupełniające, które pozwalają na zmniejszenie zużycia plastiku. Produkty te służą do uzupełniania pełnowymiarowych opakowań Luksja. Kosmetyki do kąpieli i mycia ciała oraz pielęgnacji przechodzą testy dermatologiczne, potwierdzające ich bezpieczeństwo. Wszystkie składniki stosowane do produkcji kosmetyków tej marki są zgodne z przepisami UE i normami środowiskowymi. Wyroby Luksja są dostępne w przystępnych cenach.