Qmed Lumbar Support Pillow poduszka lędźwiowa

Dostępny
68,90

O produkcie

100050949

Qmed Lumbar Support Pillow poduszka lędźwiowa jest rekomendowana jako wsparcie dla kręgosłupa osobom, które spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej. Pomoże w poprawie komfortu życia, zapobiegając lekkim dolegliwościom bólowym.

Właściwości

  • Wykonana z pianki memory foam (pianki leniwej z pamięcią kształtu).
  • Miękka i elastyczna.
  • Polecana przez specjalistów medycznych.
  • Zdejmowana poszewka bawełniana typu frota, którą można prać.
  • Rozmiar: 35 x 33 x 12 cm
  • Gęstość pianki: 55 kg/m3

Miękka poduszka lędźwiowa Qmed Lumbar Support Pillow przyda się do poprawy komfortu podczas siedzenia. Może być stosowana w każdym miejscu – w pracy, podczas jazdy samochodem lub w domu. Dzięki specjalnej piankowej budowie dostosowuje się do ciała, wypełniając przestrzeń między nim a oparciem siedziska. W ten sposób stanowi właściwe podparcie dla odcinka lędźwiowego kręgosłupa, utrzymując go w anatomicznym położeniu, a przez to chroniąc go przed przeciążeniami i uszkodzeniami.

Poduszka lędźwiowa Qmed Lumbar Support Pillow jest wyposażona w specjalne regulowane zapięcie, które umożliwia zamontowanie jej na oparciu fotela bądź przymocowanie do siedzenia samochodowego lub do krzesła. Będzie znajdować się we właściwej pozycji, niwelując ból i minimalizując negatywne skutki długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. Poduszka stanowi wsparcie w poprawie jakości życia oraz zachowaniu zdrowia i właściwej postawy. Pomoże również w utrzymaniu pełnej sprawności ruchowej, zabezpieczając kręgosłup przed znacznymi obciążeniami.

Skład


Poduszka: 100% PU
Poszewka: 75% bawełna, 25% poliester.

Przeznaczenie

Zachowanie odpowiednio długiego i efektywnego czasu snu

Waga

600 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.