Qmed Lumbar Support Pillow poduszka lędźwiowa

Marka: QMED
Dostępny
76,39

O produkcie: Qmed Lumbar Support Pillow poduszka lędźwiowa

100050949

Opis

Qmed Lumbar Support Pillow poduszka lędźwiowa jest rekomendowana jako wsparcie dla kręgosłupa osobom, które spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej. Pomoże w poprawie komfortu życia, zapobiegając lekkim dolegliwościom bólowym.


Właściwości

  • Wykonana z pianki memory foam (pianki leniwej z pamięcią kształtu).
  • Miękka i elastyczna.
  • Polecana przez specjalistów medycznych.
  • Zdejmowana poszewka bawełniana typu frota, którą można prać.
  • Rozmiar: 35 x 33 x 12 cm
  • Gęstość pianki: 55 kg/m3

Miękka poduszka lędźwiowa Qmed Lumbar Support Pillow przyda się do poprawy komfortu podczas siedzenia. Może być stosowana w każdym miejscu – w pracy, podczas jazdy samochodem lub w domu. Dzięki specjalnej piankowej budowie dostosowuje się do ciała, wypełniając przestrzeń między nim a oparciem siedziska. W ten sposób stanowi właściwe podparcie dla odcinka lędźwiowego kręgosłupa, utrzymując go w anatomicznym położeniu, a przez to chroniąc go przed przeciążeniami i uszkodzeniami.

Poduszka lędźwiowa Qmed Lumbar Support Pillow jest wyposażona w specjalne regulowane zapięcie, które umożliwia zamontowanie jej na oparciu fotela bądź przymocowanie do siedzenia samochodowego lub do krzesła. Będzie znajdować się we właściwej pozycji, niwelując ból i minimalizując negatywne skutki długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. Poduszka stanowi wsparcie w poprawie jakości życia oraz zachowaniu zdrowia i właściwej postawy. Pomoże również w utrzymaniu pełnej sprawności ruchowej, zabezpieczając kręgosłup przed znacznymi obciążeniami.


Skład


Poduszka: 100% PU
Poszewka: 75% bawełna, 25% poliester.

Przeznaczenie

Zachowanie odpowiednio długiego i efektywnego czasu snu

Waga

600 g netto

Dystrybutor

MDH SP. Z O.O.

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.