Lyprinol®, suplement diety, 60 kapsułek

  • Suplement diety z kompleksem lipidowym PCSO-524 pochodzącym z małży.
Dostępny
128,99

O produkcie: Lyprinol®, suplement diety, 60 kapsułek

100003307

Opis

Lyprinol® to suplement diety, który nie może być spożywany jako substytut zróżnicowanej diety.


Właściwości

Lyprinol® to suplement diety ze składnikami, które wspierają w walce z zapaleniem stawów i zapalną aktywowaną chorobą zwyrodnieniową stawów. Pomagają radzić sobie z obrzękami, sztywnością i bólem. Lyprinol® zawiera opatentowany, stabilizowany kompleks lipidowy PCSO-524™ pochodzący z nowozelandzkich małż zielonych. Olej z omułka zielonego pomaga zmniejszyć objawy choroby zwyrodnieniowej stawów. Wspiera w walce ze stanami zapalnymi. Substancja ta zawiera unikatową grupę kwasów tłuszczowych. Pomaga zachować odpowiedni stan zdrowia i dobre samopoczucie.

Suplement diety Lyprinol® nie zawiera metali ciężkich i konserwantów. Omułki zielone z Nowej Zelandii, z których pozyskano olej, nie były modyfikowane genetycznie i poddawane działaniu wysokich temperatur w procesie ekstrakcji.

Właściwości oliwy z oliwek, która zawarta jest w suplemencie pomagają utrzymać organizm w zdrowiu. Składnik ten spowalnia procesy starzenia i poprawia stan kości. Podobnie jak inne tabletki na reumatyzm, preparat Lyprinol® nie może być stosowany jako zamiennik zbilansowanej diety.

Jak działa Lyprinol®?

Lyprinol® zawiera składniki, które pomagają zmniejszyć dolegliwości związane z chorobą zwyrodnieniową stawów o łagodnym przebiegu. Wspierają utrzymanie odpowiedniego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jak stosować Lyprinol®?

Początkowo należy przyjmować 2 kapsułki 2 razy dziennie po posiłku, popijając je szklanką wody. Po 4-8 tygodniach zaleca się zmniejszenie porcji do 1 kapsułki 2 razy dziennie.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Lyprinol®?

Suplement diety Lyprinol® zawiera ekstrakt lipidowy z nowozelandzkich małży zielonych, który może powodować alergie. Przyjmowanie preparatu nie jest wskazane w przypadku osób z uczuleniem na ten składnik.


Tabela

Wartość odżywcza 2 x 1 kapsułka 2 x 2 kapsułki 100 g
Wartość energetyczna 13,4 kJ (3,2 kcal) 26,8 kJ (6,4 kcal) 2722 kJ (658 kcal)
Białko 122,6 mg 245,2 mg 24,8 g
Węglowodany 43,4 mg 86,8 mg 8,8 g
Cukry 0 g 0 g 0 g
Tłuszcz 300 mg 600 mg 60 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0,06 mg 0,12 mg 11,5 g
Błonnik pokarmowy (błonnik) 0 g 0 g 0 g
Sód 0,28 mg 0,56 mg 0,06 g

Skład

Składniki: Oliwa z oliwek, żelatyna, PCSO-524 - kompleks lipidowy ze skorupiaków Perna canaliculus, substancje utrzymujące wilgotność (gliceryna, sorbitol), przeciwutleniacz (Alfa-tokoferol).


Jak stosować

Początkowo 4 kapsułki dziennie w dawkach podzielonych, 2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem przez co najmniej 4-8 tygodni. Po tym okresie można zmniejszyć porcję do 2 kapsułek dziennie.

Dzienne spożycie

Początkowo 4 kapsułki dziennie w dawkach podzielonych, 2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem przez co najmniej 4-8 tygodni. Po tym okresie można zmniejszyć porcję do 2 kapsułek dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

13,5 g

Dystrybutor

Biovico
Hryniewickiego 6B/135
81-340 Gdynia

Producent

Biovico Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.