Magnezin Comfort, suplement diety, 60 tabletek

Suplement diety zawiera magnez, który wspomaga pracę układu mięśniowego.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

16,39

O produkcie: Magnezin Comfort, suplement diety, 60 tabletek

100003354

Opis

Magnezin Comfort to preparat oddziałujący na kurczliwość mięśniową oraz gospodarkę elektrolitową organizmu. Wspomaga prawidłową pracę układu nerwowego i przebieg funkcji psychicznych.


Właściwości

Magnezin Comfort to suplement diety pod postacią tabletek z magnezem przyjmowany w celu uzupełnienia tego pierwiastka w organizmie. Może być stosowany przez osoby, które borykają się z kurczliwością mięśniową – np. skurczami łydek w nocy. Preparat zawiera węglan zasadowy magnezu i jony magnezowe. Magnez jest składnikiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wspiera działanie mięśni i układu nerwowego. Może pomóc zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Wspomaga utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Wspiera zdrowie kości. Może być stosowany przez osoby, które chcą zachować równowagę elektrolitową organizmu.

Suplement może być przyjmowany w celu znormalizowania szybkości reakcji enzymatycznych związanych z przemianą węglowodanów, białek oraz tłuszczów. Suplement diety Magnezin Comfort jest skierowany do osób w okresach zwiększonej podatności na stres i intensywnej pracy umysłowej lub fizycznej. Może być przyjmowany przez pacjentów borykających się z zaburzeniami snu, skurczami mięśniowymi czy drętwieniem kończyn. Składniki w nim zawarte pomagają zachować zdrowie w trakcie diet odchudzających. Podobnie jak inne preparaty z magnezem, suplement Magnezin Comfort nie może być stosowany jako alternatywa dla zbilansowanej diety.

Jak działa Magnezin Comfort?

Suplement diety zawiera składniki, które pomagają zachować właściwy poziom magnezu w organizmie. Wspierają funkcjonowanie układu nerwowego, mięśni i kości. Wspomagają zachowanie równowagi elektrolitowej organizmu. Składniki te pomagają zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.

Jak stosować Magnezin Comfort?

Osoby dorosłe powinny przyjmować suplement diety po 1-3 tabletki dziennie. Preparatu nie powinno się stosować na czczo. Produkt może być przyjmowany przez kierowców i kobiety w okresie karmienia piersią po konsultacji z lekarzem.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Magnezin Comfort?

Suplement diety Magnezin Comfort nie jest skierowany do dzieci. Nie powinien być przyjmowany na czczo.


Tabela

Składnik 1 tabletka % RWS* 2 tabletki % RWS* 3 tabletki % RWS*
Magnez 125 mg 33% 250 mg 66% 375 mg 100%

Skład

Składniki: Magnesii carbonas basicum (magnezu węglan zasadowy) 125 mg Jonów magnezowych = ok. 10,70 mEq), Substancje pomocnicze: laktoza, skrobia ziemniaczana, żelatyna, talk, krzemionka kolo­idalna, magnezu stearynian, glikolan sodowy skrobi.


Jak stosować

Stosować doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1-3 tabletki.


Przeznaczenie

Zaleca się stosowanie preparatu w celu uzupełnienia w organizmie poziomu magnezu. Wskazany przy zaburzeniach snu, skurczach mięśniowych, drętwieniu kończyn oraz znacznym wysiłku fizycznym i w czasie stosowania diet odchudzających.

Waga

60 tabletek

Producent

GEDEON RICHTER POLSKA Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.