Marimer Baby Hipertoniczny, spray do nosa, 100 ml

Marka: MARIMER
Dostępny
25,05

O produkcie

100010674

Marimer Baby hipertoniczny spray do nosa to hipertoniczny 100 % roztwór wody morskiej wzbogacony jonami miedzi i magnezu.

Właściwości

Hipertoniczny 100% roztwór wody morskiej. Dzięki procesowi osmozy ułatwia usuwanie wydzieliny z nosa. Oczyszczenie nosa pozwala na przywrócenie naturalnej funkcji ochronnej błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie. Marimer baby hipertoniczny jest zalecany do stosowania u niemowląt powyżej 6 miesiąca życia i u dzieci w celu oczyszczania i udrażniania jam nosowych, zwłaszcza w przypadku kataru, zapalenia zatok, oraz po zabiegach pooperacyjnych. Jest odpowiedni, jako uzupełnienie leczenia infekcji górnych dróg oddechowych

Skład

Sterylny, hipertoniczny roztwór 100% wody morskiej zawierający sól w ilości odpowiadającej 22 g/l.

Jak stosować

Rozpylić 1-2 dawki do każdego otworu nosowego, najlepiej przed każdym posiłkiem, 1 do 3 razy dziennie, zależnie od potrzeb

Przeznaczenie

Marimer baby hipertoniczny  jest zalecany do stosowania u niemowląt powyżej 6 miesiaca życia i u  dzieci:

  • do oczyszczania jam nosowych,
  • do udrażniania zatkanego nosa,
  • jako uzupełnienie leczenia infekcji górnych dróg oddechowych

Ostrzeżenia

W celu uzyskania najlepszych rezultatów po każdym użyciu aplikator należy oczyścić ciepłą wodą z mydłem, opłukać i wytrzeć.

Możliwe skutki uboczne

Na początku używania może pojawić się uczucie pieczenia lub przejściowego podrażnienia.

Producent

Glenmark

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.