Marimer

  (8)

Marka Marimer należąca do Laboratoires Gilbert tworzy produkty do higieny nosa na bazie wody morskiej. W jej ofercie znalazły się preparaty dla dorosłych, dzieci i niemowląt. Wyroby Marimer nadają się zarówno do oczyszczania nosa, jak i wspierania leczenia kataru, zapalenia zatok czy przeziębienia.

Sortuj według

  Marimer – naturalne rozwiązanie w leczeniu problemów laryngologicznych

  Spraye Marimer tworzone są z czystej wody morskiej zawierającej m.in. cynk, miedź i mangan – składniki wspomagające leczenie infekcji dróg oddechowych. Woda wykorzystywana w preparatach marki pochodzi z zatoki Mont Saint Michel w Saint-Malo we Francji. Jej składniki udaje się zachować dzięki stosowaniu mikrofiltracji do sterylizacji. Potrzebujesz naturalnego sprayu do nosa? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki Marimer!

  Marimer – preparaty do higieny nosa i inhalacji

  Marimer Hipertoniczny spray do oczyszczania i udrażniania zatkanego nosa jest sterylnym, hipertonicznym roztworem wody morskiej. Substancja została poddana mikrodyfuzji. Marimer hipertoniczny to naturalny produkt do oczyszczania i udrażniania nosa. Jego stosowanie uzupełnia leczenie infekcji dróg oddechowych. Marimer woda morska występuje również w wariancie izotonicznym. Służy wówczas do oczyszczania i nawilżania nadmiernie przesuszonej śluzówki. W asortymencie producenta znalazł się też Marimer do inhalacji. Osmotyczne działanie preparatu wspiera rozrzedzanie i usuwanie nadmiaru wydzieliny śluzowej z dróg oddechowych.

  Marimer Baby – linia produktów dla dzieci

  Z myślą o najmłodszych została opracowana specjalna seria Marimer Baby. Znalazł się w niej m.in. Marimer Baby Hipertoniczny spray ułatwiający usuwanie wydzieliny z nosa dzięki osmotycznemu działaniu. Preparat można stosować u dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Do oczyszczania nosa u maluchów służy też Marimer Soft – sterylny, fizjologiczny roztwór wody morskiej. Można stosować go do higieny jam nosowych, udrażniania nosa oraz uzupełniająco w leczeniu infekcji.