Marimer Soft, płyn, 30 ampułek po 5 ml

Marka: MARIMER
17,01
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100017359

Marimer Soft to naturalny produkt, sterylny, fizjologiczny roztwór wody morskiej.

Ostrzeżenia

W przypadku noworodków, niemowląt i dzieci, ampułkę należy naciskać bardzo delikatnie aby nie dopuścić do zanieczyszczenia ucha środkowego.

Producent

GLENMARK PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.

Przeznaczenie

Marimer Soft jest zalecany do stosowania u noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych do zakraplania lub przepłukiwania nosa:

- do codziennego oczyszczania jam nosowych,
- do udrażniania zatkanego nosa, aby ułatwić usuwanie wydzieliny,
- uzupełniająco w leczeniu zakażeń otolaryngologicznych.

Skład

Składniki: 100% sterylny izotoniczny roztwór wody morskiej 0,9%.

Jak stosować

Codzienna higiena nosa: produkt zakrapiać 1 do 4 razy dziennie do każdego nozdrza.

Niedrożność nosa: produkt zakrapiać 4 do 6 razy dziennie do każdego nozdrza w zależności od potrzeb, zawsze przed stosowaniem innych miejscowo stosowanych preparatów.

Waga

Objętość netto: 30 ampułek po 5 ml.

Właściwości

Marimer Soft to naturalny produkt, sterylny, fizjologiczny roztwór wody morskiej. Naturalnie bogaty w sole mineralne i pochodzące z morza mikroelementy Marimer Soft jest zalecany dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych do codziennego oczyszczania jam nosowych, szczególnie w przypadku wysuszenia błony śluzowej lub zatkanego nosa.

Właściwa higiena nosa wspomaga ochronę błon śluzowych przed czynnikami zewnętrznymi (niską temperaturą, alergenami, suchym powietrzem, zanieczyszczeniem) i ułatwia oddychanie.

Ze względów higienicznych ampułki zawierają pojedynczą dawkę i są jednorazowego użytku.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.