Marimer Soft, płyn, 30 ampułek po 5 ml

Marka: MARIMER

Wyrób medyczny, który jest roztworem wody morskiej do higieny nozdrzy.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

14,29

O produkcie: Marimer Soft, płyn, 30 ampułek po 5 ml

100017359

Opis

Marimer Soft to naturalny produkt, sterylny, fizjologiczny roztwór wody morskiej.

Właściwości

Marimer Soft to wyrób medyczny bezpieczny dla dzieci już od 1. dnia życia. Preparat jest bogaty w sole mineralne i mikroelementy. Może być wykorzystywany do udrażniania zatkanego nosa i usuwania wydzieliny. Pomaga ułatwić oddychanie. Wspiera usuwanie kurzu i alergenów z nosa oraz ujść przynosowych.

Preparat zawiera składniki, które wspomagają ochronę błon śluzowych nosa przed działaniem czynników zewnętrznych – niskiej temperatury, suchego powietrza i zanieczyszczeń. Wspierają ich higienę. Preparat umieszczono w jednorazowych ampułkach zawierających pojedynczą dawkę.

Produkt może być wykorzystywany do zakrapiania i przepłukiwania nosa. Jest stosowany uzupełniająco podczas walki z zakażeniami otolaryngologicznymi. Produkt jest przeznaczony dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych. Może być używany przez osoby, które stosują także inne preparaty do płukania nosa i zatok. Wyrób Marimer Soft nie zawiera środków konserwujących.

Jak działa Marimer Soft?

Preparat zawiera składniki, które wspomagają ochronę błon śluzowych nosa przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Produkt może być wykorzystywany do codziennej higieny i w trakcie niedrożności. Składniki w nim zawarte pomagają udrożnić zatkany nos, usunąć z niego zanieczyszczenia i pozbyć się wydzieliny.

Jak stosować Marimer Soft?

Aby użyć preparatu, należy oderwać ampułkę i otworzyć ją, przekręcając górną część. Następnie wystarczy umieścić produkt w nosie i nacisnąć osłonkę. W przypadku noworodków, niemowląt i dzieci należy zachować szczególną ostrożność, by nie dopuścić do zanieczyszczenia ucha.

Preparat można stosować 1-4 razy dziennie, wpuszczając go do każdego nozdrza. W przypadku niedrożności nosa zaleca się zakrapianie 4-6 razy w ciągu doby, w zależności od potrzeb. Preparat należy aplikować przed zastosowaniem innych środków.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Marimer Soft?

Producent nie wskazuje przeciwwskazań do stosowania preparatu z izotoniczną wodą morską Marimer Soft.


Skład

Składniki: 100% sterylny izotoniczny roztwór wody morskiej 0,9%.

Jak stosować

Codzienna higiena nosa: produkt zakrapiać 1 do 4 razy dziennie do każdego nozdrza.

Niedrożność nosa: produkt zakrapiać 4 do 6 razy dziennie do każdego nozdrza w zależności od potrzeb, zawsze przed stosowaniem innych miejscowo stosowanych preparatów.

Przeznaczenie

Marimer Soft jest zalecany do stosowania u noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych do zakraplania lub przepłukiwania nosa:

- do codziennego oczyszczania jam nosowych,
- do udrażniania zatkanego nosa, aby ułatwić usuwanie wydzieliny,
- uzupełniająco w leczeniu zakażeń otolaryngologicznych.

Ostrzeżenia

W przypadku noworodków, niemowląt i dzieci, ampułkę należy naciskać bardzo delikatnie aby nie dopuścić do zanieczyszczenia ucha środkowego.

Waga

Objętość netto: 30 ampułek po 5 ml.

Dystrybutor

GLENMARK PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.

Producent

GLENMARK PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.