Matopat

  (42)

Marka Matopat funkcjonuje na rynku od ponad 65 lat. Od momentu powstania stale dąży do rozwoju oferowanych wyrobów medycznych, by zapewniać wysokiej jakości materiały opatrunkowe i środki ochrony indywidualnej. Wśród produktów Matopat dostępnych w aptece znajdziesz się m.in. plastry, bandaże i przylepce.

Sortuj według

Materiały opatrunkowe Matopat – uzupełnij domową apteczkę

Matopat specjalizuje się w produkcji materiałów opatrunkowych dla dorosłych i dzieci. Plastry, przylepce, gazy, opaski, sitaki opatrunkowe, chusty, bandaże – wszystkie te wyroby pomogą Ci przy urazach, skaleczeniach, ranach czy odciskach.

Produkowane przez Matopat plastry występują w wariantach uniwersalnych, do cięcia, dla dzieci, delikatnych, tradycyjnych, dyskretnych, przeciwuciskowych, wodoodpornych i na pęcherze. Oznacza to, że każdy może odszukać dokładnie takie materiały opatrunkowe, jakich potrzebuje. Stworzone przez Matopat plastry odpowiednio zabezpieczają rany, skaleczenia czy odciski przed zabrudzeniami i podrażnieniami. Warianty wodoodporne będą również przeciwdziałały przedostawaniu się wilgoci pod opatrunek.

Plastry Matopat mają różne właściwości i rozmiary. Dostępne są w opakowaniach z mniejszą lub większą liczbą sztuk. Produkty Matopat mają korzystne ceny, co pozwala regularnie uzupełniać domową apteczkę bez ponoszenia dużych wydatków.

Matopat – maseczki chirurgiczne dla każdego

Stworzone przez Matopat maseczki chirurgiczne wyróżniają się wysoką przepuszczalnością powietrza. Część z nich wyposażono we wkładki modelujące na nos ułatwiające dopasowanie akcesorium do twarzy. Wśród maseczek Matopat dostępne są modele uszyte z trzech warstw włókniny. Wspomniane modele wyróżniają się brakiem pylenia i hipoalergicznością.