Medela Swing Flex, laktator elektryczny, 1 sztuka

Marka: MEDELA
Dostępny
576,58

O produkcie

100019299

Idealnie szczelny laktator elektryczny Medela Swing Maxi Flex.
Medela Swing Flex to laktator elektryczny na jedną pierś, który dzięki swojemu innowacyjnemu lejkowi zapewnia idealne i szczelne dopasowanie do piersi co pozwala na odciąganie mleka w najbardziej dogodnej pozycji, czy to na siedząco, czy na półleżąco. Laktator Swing Flex jest mały i lekki, dzięki czemu bez problemu można go zabrać ze sobą wszędzie.

Właściwości

Praca laktatora naśladuje naturalny odruch ssania maluszka, dzięki czemu pobudzana jest laktacja, następnie można ustawić jeden z 11 różnych poziomów, by dopasować moc i szybkość odciągania do swoich preferencji.

Silniczek jest bardzo czytelny i łatwy w obsłudze, można go podłączyć do zasilania lub używać bezprzewodowo na bateriach. To bardzo wygodne rozwiązanie, w szczególności gdy mama często podróżuje i potrzebuje laktatora w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdka sieciowego.

Nowa technologia PersonalFit Flex™ − dzięki której z łatwością odciągniesz pokarm w komfortowej dla Ciebie pozycji.
Innowacyjny, owalny kształt lejka umożliwiający rotację o 360º i dopasowanie do kształtu piersi. 105º rozwarcie lejka zmniejszające ucisk i ułatwiające wypływ pokarmu Innowacyjna budowa konektora z membraną.
Połączenie natury i nauki: technologia Medela 2-Phase Expression® naśladuje naturalny rytm ssania dziecka. 11 różnych poziomów odciągania, dla większego komfortu i efektywnego odciągania pokarmu dla Twojego maluszka.

Waga

W skład zestawu wchodzą następujące elementy:
-urządzenie Swing
-zasilacz sieciowy
- butelka 150 ml
- zintegrowana nakrętka
- uchwyt do butelki
- konektor PersonalFit Flex™
- lejek PersonalFit Flex™ w rozmiarze S - 21 mm
- lejek PersonalFit Flex™ w rozmiarze M - 24 mm
- instrukcja obsługi Swing Flex/Swing Maxi Flex™

Producent

Medela

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.