Mediheal

  (28)

Mediheal to marka kosmetyków tworzona przez specjalistów z dziedziny kosmetologii i dermatologii. Rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku w Seulu. Specjalizuje się w produkcji masek kosmetycznych w płachcie. Poznaj koreańskie produkty Mediheal w Dr. Max!

Sortuj według

Jak powstają maski w płachcie Mediheal?

Nowoczesne maski w płachcie Mediheal są tworzone zgodnie z regułami koreańskiej pielęgnacji. Rozwiązania wykorzystane w produktach tej azjatyckiej marki powstają w oparciu o zabiegi medycyny estetycznej, co przekłada się na ich skuteczność i jakość. Naukowcy biorący udział w opracowywaniu masek dokładają wszelkich starań, aby umożliwić osiągnięcie jak najlepszych efektów w czasie pielęgnacji. Wykorzystują w tym celu własną wiedzę, doświadczenie i najnowsze osiągnięcia naukowe. Produkty marki Mediheal nie są testowane na zwierzętach. Przed trafieniem na półki sklepowe podlegają wieloetapowym badaniom dermatologicznym, aby zapewnić ich maksymalne bezpieczeństwo i efektywność.

Maski w płachcie Mediheal — dlaczego warto?

Maski w płachcie Mediheal opracowano z myślą o szybkiej i bezinwazyjnej pielęgnacji cery. Cechują się wysokim poziomem nasączenia składnikami aktywnymi, dzięki czemu zapewniają intensywne odżywienie skóry. Sprawdzają się do każdego typu cery, a duża różnorodność wariantów pozwala swobodnie dopasowywać rodzaj produktu do własnych potrzeb. Kosmetyki Mediheal idealnie dostosowują się do kształtu twarzy i nie spadają. Są całkowicie bezpieczne i nie powodują reakcji alergicznych. Możesz używać ich na co dzień jako zamiennika klasycznej maseczki do twarzy w kremie czy żelu.

Maski w płachcie Mediheal 

Wysoka jakość, bezpieczeństwo, skuteczność, niska cena — to tylko kilka zalet produktów firmy Mediheal. Warto wspomnieć również o dużym portfolio produktów, prawdopodobnie większym, niż jakiejkolwiek innej marki. W Dr. Max znajdziesz maski w płachcie przeznaczone do skóry potrzebującej nawilżenia, rozświetlenia, regeneracji, wygładzenia czy odmłodzenia. Każdy z produktów zawiera wyselekcjonowane składniki, które odpowiadają na szczególne potrzeby cery wymagającej wsparcia i odżywienia. Poznaj asortyment kosmetyków do twarzy marki Mediheal  i sprawdź zalety koreańskiej pielęgnacji na własnej skórze!