Medispirant, chusteczki antyperspirant, 20 sztuk

Antyperspirant w chusteczkach, redukuje pocenie i przykry zapach.

Dostępny
10,86

O produkcie: Medispirant, chusteczki antyperspirant, 20 sztuk

100003451

Opis

Chusteczki antyperspirant
- Eliminują problem pocenia się
- Zapewniają natychmiastowe oczyszczenie i odświeżenie skóry
- Działają antybakteryjnie

Właściwości

Medispirant chusteczki to produkt kosmetyczny przeznaczony dla osób zmagających się z nadmierną potliwością. Pozwala na oczyszczenie i odświeżenie wybranych partii ciała (np. twarzy, dłoni, karku, dekoltu) narażonych na wzmożone wydzielanie potu. Może być stosowany przez kobiety i mężczyzn (niezależnie od wieku) – także jako produkt uzupełniający inne preparaty na nadmierną potliwość.

Medispirant chusteczki zawierają: hydroksochlorek glinu, pantenol, kompleks srebra. Są to składniki aktywne, które nie tylko pomagają oczyścić i odświeżyć skórę. Wykazują właściwości antyperspirujące, wspomagając hamowanie wydzielania potu. Ponadto tworzą na powierzchni barierę antybakteryjną, co wspiera walkę z nieprzyjemnym zapachem. Medispirant chusteczki to kosmetyk, który można stosować łącznie z innymi preparatami z tej serii.  

Produkt służy wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Ma poręczne opakowanie, dzięki czemu zmieści się w torebce lub plecaku – można go mieć zawsze przy sobie i zastosować w sytuacji prowadzącej do nadmiernego wydzielania potu. W opakowaniu znajduje się 20 sztuk chusteczek jednorazowego użytku. Po użyciu chusteczkę wyrzucić do kosza na śmieci. W razie potrzeby można użyć nawet kilku chusteczek.

Jak działa antyperspirant w chusteczkach Medispirant?

Medispirant chusteczki to kosmetyk przeznaczony do oczyszczania i odświeżania skóry w miejscach, w których szczególnie się ona poci, np. pod pachami. Produkt zawiera składniki aktywne, które pomagają zablokować nadmierną ilość wydzielanego potu. Chusteczki eliminują problem nieprzyjemnego zapachu oraz oczyszczają przetarte miejsce z zabrudzeń i bakterii.

Jak stosować antyperspirant w chusteczkach Medispirant?

Medispirant chusteczki przeznaczone są do codziennego stosowania – zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Można po nie sięgać zawsze, gdy zachodzi potrzeba oczyszczenia skóry z nadmiaru potu oraz jej odświeżenia. Są delikatne i bezpieczne dla skóry, dlatego można je stosować nawet kilka razy w ciągu dnia.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania antyperspirantu w chusteczkach Medispirant?

Medispirant chusteczki nie mogą być stosowane na uszkodzoną skórę. Nie wolno również wycierać nimi oczu, ani ich okolic. Producent nie podaje innych informacji dotyczących przeciwwskazań do stosowania tych chusteczek antyperspirujących.

Czy antyperspirant w chusteczkach Medispirant jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Nie ma danych informujących o bezpieczeństwie stosowania chusteczek antyperspirujących w okresie ciąży. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.


Skład INCI

Aqua, Aluminum Chlorohydrate Tetrasodium EDTA, Panthenol, Caprylol Glycine, Pentylene Glycol/Methyl Diisopropyl Propionamide, Citric Acid/ Silver Citrate

Jak stosować

Produkt stosować w razie potrzeby, delikatnie przecierając twarz, kark, dekolt lub dłonie.
Po użyciu nie ma konieczności opłukania skóry twarzy wodą.

Przeznaczenie

Medispirant chusteczki są doskonałym rozwiązaniem dla osób, dla których nadmierna potliwość wybranych miejsc na ciele (np. twarz, kark, dekolt i dłonie) jest dużym problemem.
Medispirant chusteczki dedykowane są szczególnie do miejsc charakteryzujących się nadmierną potliwością, np. twarzy, kaiku, dekoltu, dłoni lub innych miejsc zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Są delikatne, bezpieczne dla skóry, idealne zarówno db mężczyzn, jak i kobiet.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Medispirant chusteczki przeznaczone są wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Pojemność

20 sztuk

Uwagi

Unikać kontaktu z oczami i uszkodzoną skórą.

Seria

Mediperspirant

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.