Medispirant

  (6)

Marka Medispirant jest własnością Aflofarm – jednego z liderów na polskim rynku leków dostępnych bez recepty. Preparaty Medispirant mają wspierać osoby narzekające na nadmierną potliwość powodującą dyskomfort. W ofercie marki znajdują się m.in. blokery, żele pod prysznic i spraye do stóp.

Sortuj według

  Poznaj wyroby marki Medispirant

  Kosmetyki Medispirant zostały opracowane z myślą o osobach cierpiących na nadmierną potliwość. Wspomniany problem może powodować dyskomfort i odbierać pewność siebie. Preparaty Medispirant takie jak żele, antyperspiranty i blokery pomagają ograniczyć wydzielanie potu i zachować uczucie świeżości. Produkty marki występują pod różnymi postaciami i są przeznaczone dla dorosłych.

  Wszystkie wyroby Medispirant powstają w ściśle kontrolowanych warunkach laboratoryjnych, w zgodzie z normami GMP. Na każdym etapie produkcji sprawdzane są surowce, procesy i warunki pracy. Preparaty Medispirant mają korzystną cenę, dlatego okazują się łatwo dostępnym rozwiązaniem dla każdego, kto uskarża się na nadmierną potliwość. Na jakie produkty można się zdecydować? Zobacz kosmetyki Medispirant znajdujące się w portfolio producenta!

  Wypróbuj blokery i antyperspiranty Medispirant

  Produkty takie jak Medispirant bloker w sprayu czy opracowane przez markę antyperspiranty zawierają chlorek glinu. Substancja czasowo blokuje kanały potowe, co ogranicza pocenie. Sól glinu w połączeniu z potem tworzy żel zamykający gruczoły i ograniczający wydzielanie wody przez skórę. Blokery i antyperspiranty Medispirant wykazują ponadto działanie antybakteryjne, co przeciwdziała powstawaniu brzydkiego zapachu.

  W ofercie marki znajduje się również Medispirant żel pod prysznic. Kosmetyk starannie oczyszcza skórę i ogranicza aktywność gruczołów potowych. Medispirant do nóg występuje w formie sprayu (Medispirant Stepspray) lub bezzapachowego żelu. Produkty redukują aktywność gruczołów potowych na stopach.