Miorestin, suplement diety, 20 tabletek musujących

Dostępny
14,72

O produkcie

100014775

Miorestin to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w magnez, L-tryptofan, melatoninę, niacynę (wit. B3), ryboflawinę (wit. B2) oraz witaminę B6 i D. Dzięki kompleksowemu składowi preparat wspiera utrzymanie prawidłowej pracy mięśni i funkcjonowanie układu nerwowego, pomaga w redukcji poczucia zmęczenia i znużenia, a także skraca czas potrzebny na zaśnięcie.

Właściwości

Miorestin to unikalny preparat zawierający 7 składników: łatwo przyswajalną formę magnezu, L-tryptofanu, melatoniny oraz witamin: B 2 (ryboflawiny), B 3 (niacyny), B 6 i D, który wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego i nerwowego, przyczyniając się do:
● utrzymania optymalnego napięcia mięśniowego i stanu rozluźnienia
● zmniejszenia mrowienia, kłucia i sztywności mięśni
● łagodzenia objawów stresu
● redukcji uczucia zmęczenia i znużenia
● ułatwienia zasypiania

Tabela

Składniki w dziennej porcji preparatu 2 tabletki
Magnez 100 mg (27% RWS)
L-tryptofan 150 mg 150 mg
Melatonina 1 mg 1 mg
Niacyna (wit. B3) 14 mg (88% RWS)
Ryboflawina (wit. B2) 2 mg (143% RWS)
Witamina B6 1,4 mg (100% RWS)
Witamina D 20 mcg (800 j.m., 400% RWS)

RWS - Referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: Regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja wiążąca: sorbitole; regulator kwasowości: węglany sodu; sole magnezowe kwasu cytrynowego (magnez); L-tryptofan; naturalny aromat pomarańczowy; substancja wiążąca: glikol polietylenowy; naturalny aromat mandarynkowy; substancja słodząca: sukraloza; koncentrat buraka czerwonego; amid kwasu nikotynowego (niacyna); cholekalcyferol (witamina D); ryboflawina; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); melatonina.

Jak stosować

Tabletki należy rozpuścić w szklance (200 ml) chłodnej wody, intensywnie mieszając. Stosować przed snem.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 tabletki.

Przeznaczenie

Utrzymanie prawidłowej pracy mięśni, wspomaganie funkcjonowania układu nerwowego, redukcja poczucia zmęczenia i znużenia, skrócenie czasu potrzebnego do zaśnięcia.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem. Należy pamiętać, że istotne znaczenie mają zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu, po spożyciu alkoholu oraz u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Po przyjęciu preparatu nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych i obsługiwać urządzeń mechanicznych w ruchu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem.

Waga

Masa netto 80 g (20 tabletek musujących).

Producent

Solinea Sp. z o. o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I,
21-003 Ciecierzyn

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.