Opis

Miraculum Olfactica Sweet Aura woda perfumowana, 50 ml - to wyrafinowana kompozycja, która otwiera się świeżymi nutami czarnej porzeczki i słodkiej gruszki, wprowadzając w świat pełen zmysłowości. Serce zapachu stanowi bukiet białych kwiatów – jaśminu, irysa i kwiatu pomarańczy – dodając mu delikatnej elegancji. Całość dopełniają głębokie akordy drzewne, paczula oraz ciepłe nuty wanilii i czekolady, tworząc zapach otulający, idealny na każdą okazję.

Właściwości

Nuty zapachowe:

NUTY GŁOWY: czarna porzeczka, słodycz, gruszki
NUTY SERCA: bukiet białych kwiatów: jaśminu, irysa oraz kwiatu pomarańczy
NUTY BAZOWE: nuty drzewne, paczula, wanilia, czekolada

Skład INCI

Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Linalyl Acetate, Hexyl Cinnamal,Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexamethylindanopyran, Pogostemon Cablin Oil, Citrus Aurantium Peel Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydroxycitronellal, Beta-Caryophyllene, Juniperus Virginiana Oil, Rose Ketones, Terpineol, Pinene, Geraniol, Geranyl Acetate, Citral, Coumarin, Terpinolene

Jak stosować

Nanieś zapach na te punkty, w których wyczuwalny jest puls i skóra jest najcieplejsza: nadgarstki, w zagłębieniu dekoltu, na zgięcia łokci. Nie pocieraj skóry. Unikaj aplikowania bezpośrednio na ubrania. Pozwól zapachowi naturalnie wchłonąć się w skórę i ciesz się długotrwałym efektem.

Przeznaczenie

Woda perfumowana dla kobiet

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego

Pojemność

50 ml netto

Uwagi

  • produkt wegański

Seria

Seria OLFACTICA

Producent

MIRACULUM S.A.
ul. Wschodu Słońca 8
02-226 Warszawa, Polska
e-mail: sekretariat@miraculum.pl

SKU
600014967