Molekin Cardio, suplement diety, 30 tabletek

Marka: MOLEKIN
Dostępny
15,83

O produkcie

100017933

Molekin Cardio zawiera składniki wspierające pracę serca i układ krążenia.

Właściwości

Molekin Cardio zawiera składniki wspierające pracę serca i układ krążenia. Magnez, witamina D3 oraz potas uczestniczą w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśnia sercowego.
Wyciąg z owoców głogu wspomaga pracę serca i krążenie krwi, korzystnie wpływa na przepływ tlenu w sercu i naczyniach krwionośnych. Dodatkowo pomaga zmniejszyć niepokój i drażliwość.
Tiamina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.
Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.
Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Witamina B12 bierze udział w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, a także razem z witaminą B6 i kwasem foliowym pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.
Witamina B6, tiamina i magnez pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, a witamina B6 i magnez przyczyniają się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Tabela

Składniki 1 tabletka % RWS*
Ekstrakt z owoców głogu 10:1 60 mg ---
Tiamina 5 mg 455%
Witamina B6 2 mg 143%
Kwas foliowy 400 µg 200%
Witamina B12 50 µg 2000%
Witamina D 50 µg 1000%
Potas 300 mg 15%
Magnez 200 mg 53%


*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

składniki: węglan magnezu, chlorek potasu, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z owoców głogu, otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, barwnik: E171), cholekalcyferol (witamina D), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, monoazotan tiaminy (tiamina), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), cyjanokobalamina (witamina B12)

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki suplementu.

Ostrzeżenia

Suplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Producent

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.
ul. Podstoczysko 30
07-300 Ostrów Mazowiecka

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.